Lime Technologies (LIME) Hisse Özeti
Lime Technologies AB (publ), İskandinav bölgesinde hizmet olarak yazılım (SaaS) tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 6/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 3/6 |
LIME Community Fair Values
Create NarrativeSee what 11 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Lime Technologies AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 220.50 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 428.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 177.00 |
| Beta | 0.32 |
| 1 Aylık Değişim | -2.00% |
| 3 Aylık Değişim | 19.97% |
| 1 Yıllık Değişim | -44.60% |
| 3 Yıllık Değişim | -22.08% |
| 5 Yıllık Değişim | -37.36% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 194.00% |
Son Haberler & Güncellemeler
LIME: Dividend And Planned Share Buyback Authorization Will Support Long-Term Upside
Analysts have adjusted their price target for Lime Technologies from SEK 332.75 to SEK 313.00, reflecting updated assumptions around the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E expectations. What's in the News The annual general meeting approved a dividend of SEK 4.50 per share, to be paid in two equal installments of SEK 2.25 per share through Euroclear Sweden AB, with record dates on 4 May 2026 and 3 November 2026 (AGM resolution).Earnings Release: Here's Why Analysts Cut Their Lime Technologies AB (publ) (STO:LIME) Price Target To kr313
As you might know, Lime Technologies AB (publ) ( STO:LIME ) recently reported its first-quarter numbers. Revenues of...Recent updates
Hissedar Getirileri
| LIME | SE Software | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 0.4% | -0.2% |
| 1Y | -44.6% | -27.2% | 13.0% |
Getiri vs. Endüstri: LIME geçen yıl % -27.2 oranında getiri sağlayan Swedish Software sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: LIME geçen yıl % 13 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| LIME volatility | |
|---|---|
| LIME Average Weekly Movement | 6.1% |
| Software Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.5% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LIME son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: LIME 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1990 | 527 | Tommas Davoust | www.lime-technologies.com |
Lime Technologies AB (publ), Nordik bölgesinde hizmet olarak yazılım (SaaS) tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleri sunmaktadır. CRM sistemlerinin geliştirilmesi, dağıtımı ve satışının yanı sıra danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Şirket ayrıca sektöre özel bir çözüm olan Lime CRM; bir satış çözümü olan Lime Go; Lime Connect; ve değişim yönetimi, satış eğitimi, müşteri hizmetleri ve özelleştirilmiş çözümler içeren Lime Intenz sunmaktadır.
Lime Technologies AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| LIME temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 2.94b |
| Kazançlar(TTM) | SEK 113.97m |
| Gelir(TTM) | SEK 758.87m |
LIME aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LIME gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 758.87m |
| Gelir Maliyeti | SEK 380.04m |
| Brüt Kâr | SEK 378.83m |
| Diğer Giderler | SEK 264.86m |
| Kazançlar | SEK 113.97m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 14, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 8.55 |
| Brüt Marj | 49.92% |
| Net Kâr Marjı | 15.02% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 35.9% |
LIME uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
LIME güvenilir bir temettü ödüyor mu?
LIME temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Lime Technologies temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Nov 02 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Nov 06 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 155 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 159 days |
LIME güvenilir bir temettü ödüyor mu?
LIME temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 15:32 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Lime Technologies AB (publ) 6 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Erik Granström | DNB Carnegie |
| Predrag Savinovic | DNB Carnegie |
| Raymond Ke | Nordea Markets |