11 bit studios (11B) Hisse Özeti
11 bit studios S.A. dünya çapında çapraz platform video oyunlarının üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden 11B için herhangi bir risk tespit edilmedi.
11B Community Fair Values
Create NarrativeSee what 19 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
11 bit studios S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł155.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł246.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł127.20 |
| Beta | -0.024 |
| 1 Aylık Değişim | -6.91% |
| 3 Aylık Değişim | 10.24% |
| 1 Yıllık Değişim | -25.91% |
| 3 Yıllık Değişim | -75.47% |
| 5 Yıllık Değişim | -69.37% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 1,835.08% |
Son Haberler & Güncellemeler
Analysts Are More Bearish On 11 bit studios S.A. (WSE:11B) Than They Used To Be
The latest analyst coverage could presage a bad day for 11 bit studios S.A. ( WSE:11B ), with the analysts making...Analysts Are Updating Their 11 bit studios S.A. (WSE:11B) Estimates After Its Full-Year Results
It's been a pretty great week for 11 bit studios S.A. ( WSE:11B ) shareholders, with its shares surging 19% to zł176 in...Recent updates
Hissedar Getirileri
| 11B | PL Entertainment | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.7% | -1.9% | 1.4% |
| 1Y | -25.9% | 10.0% | 26.3% |
Getiri vs. Endüstri: 11B geçen yıl % 10 oranında getiri sağlayan Polish Entertainment sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 11B geçen yıl % 26.3 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 11B volatility | |
|---|---|
| 11B Average Weekly Movement | 6.6% |
| Entertainment Industry Average Movement | 4.8% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 11B son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 11B 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2009 | 265 | Przemyslaw Marszal | 11bitstudios.com |
11 bit studios S.A. dünya çapında çapraz platform video oyunlarının üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir. Şirket ayrıca üçüncü taraf geliştirme stüdyoları tarafından üretilen oyunları yayınlayan yayıncılık işini de yürütmektedir. 11 bit studios S.A.
11 bit studios S.A. Temel Bilgiler Özeti
| 11B temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł374.67m |
| Kazançlar(TTM) | zł6.94m |
| Gelir(TTM) | zł141.03m |
11B aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 11B gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł141.03m |
| Gelir Maliyeti | zł17.66m |
| Brüt Kâr | zł123.38m |
| Diğer Giderler | zł116.43m |
| Kazançlar | zł6.94m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 26, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.87 |
| Brüt Marj | 87.48% |
| Net Kâr Marjı | 4.92% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 1.6% |
11B uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 13:38 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
11 bit studios S.A. 11 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Piotr Poniatowski | Biuro maklerskie mBanku |
| Beata Szparaga-Wasniewska | Biuro maklerskie mBanku |
| Piotr Zielonka | Erste Bank Polska S.A. |