NetScout Systems (NTCT) Aandelenoverzicht
NetScout Systems, Inc. biedt carrier service assurance, cyberbeveiliging en DDoS-oplossingen (Distributed Denial-of-Service) om digitale zakelijke diensten te beschermen tegen verstoringen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor NTCT uit onze risicocontroles.
NTCT Community Fair Values
Create NarrativeSee what 6 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
NetScout Systems, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$41.62 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$42.37 |
| 52 Week Laag | US$20.39 |
| Bèta | 0.61 |
| 1 maand verandering | 22.48% |
| 3 maanden verandering | 42.78% |
| 1 Jaar Verandering | 82.22% |
| 3 jaar verandering | 32.93% |
| 5 jaar verandering | 38.27% |
| Verandering sinds IPO | 202.69% |
Recent nieuws en updates
NTCT: Higher Earnings Efficiency And AI Expansion Will Drive Bullish Repricing
Analysts have lifted their fair value estimate for NetScout Systems from $35.00 to $50.00, citing updated assumptions for revenue growth, profit margins, and future P/E that align with recent Street research price target revisions. Analyst Commentary Bullish analysts are pointing to the higher fair value estimate as a sign that updated assumptions on revenue, margins, and future P/E are more in line with current Street thinking on NetScout Systems.NetScout: Becoming Positive On Q4 Surprise And Favorable FY27 Prospects (Upgrade)
Summary I revise my rating for NetScout Systems from 'Hold' to 'Buy' following my evaluation of its results and outlook. The company's 4QFY2026 bottom-line represented a 14.3% beat, thanks to strong demand for AI-related threat solutions and the stability of its government client base's expenditures. NTCT is guiding for a 10% EPS growth in FY27, supported by its latest M&A and new AI product rollouts. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NTCT | US Communications | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.5% | -0.2% | 1.6% |
| 1Y | 82.2% | 101.1% | 28.5% |
Rendement versus industrie: NTCT presteerde slechter dan de US Communications -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 101.1 % opleverde.
Rendement versus markt: NTCT overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.5 %.
Prijsvolatiliteit
| NTCT volatility | |
|---|---|
| NTCT Average Weekly Movement | 4.8% |
| Communications Industry Average Movement | 9.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: NTCT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van NTCT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1984 | 2,063 | Anil Singhal | www.netscout.com |
NetScout Systems, Inc. levert oplossingen voor carrier service assurance, cyberbeveiliging en Distributed Denial-of-Service (DDoS) om digitale zakelijke diensten te beschermen tegen onderbrekingen. Het biedt nGeniusONE beheersoftware om netwerk- en serviceproblemen te voorspellen, te voorkomen en op te lossen, en om de optimalisatie en capaciteitsplanning van hun netwerkinfrastructuren te vergemakkelijken; en gespecialiseerde platforms en analysemodules om verkeer in radiotoegangs- en Wi-Fi-netwerken te analyseren en problemen op te lossen; en Omnis Insights, een oplossing die is ontworpen om een high-fidelity en gecureerde dataset te genereren die de observeerbaarheid en cyberbeveiligingsactiviteiten versterkt. Het platform biedt real-time generatie en analyse van informatierijke netwerkgegevens in grote volumes voor gebruik in applicaties en partnernetwerken.
NetScout Systems, Inc. Samenvatting
| NTCT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.98b |
| Inkomsten(TTM) | US$95.53m |
| Inkomsten(TTM) | US$859.48m |
Is NTCT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NTCT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$859.48m |
| Kosten van inkomsten | US$176.99m |
| Brutowinst | US$682.49m |
| Overige uitgaven | US$586.96m |
| Inkomsten | US$95.53m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.34 |
| Brutomarge | 79.41% |
| Nettowinstmarge | 11.12% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde NTCT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 19:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
NetScout Systems, Inc. wordt gevolgd door 15 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Erik Suppiger | B. Riley Securities, Inc. |
| Steven Frankel | Colliers Securities |
| Mark Kelleher | Colliers Securities |