Inotiv (NOTV) Aandelenoverzicht
Inotiv, Inc. levert niet-klinische en analytische diensten voor het ontdekken en ontwikkelen van medicijnen aan de farmaceutische industrie en medische hulpmiddelen in de Verenigde Staten, Nederland en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
NOTV Community Fair Values
See what 41 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Inotiv, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.27 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$3.32 |
| 52 Week Laag | US$0.22 |
| Bèta | 3.83 |
| 1 maand verandering | -7.09% |
| 3 maanden verandering | 1.85% |
| 1 Jaar Verandering | -87.26% |
| 3 jaar verandering | -95.88% |
| 5 jaar verandering | -98.91% |
| Verandering sinds IPO | -96.73% |
Recent nieuws en updates
NOTV: Improving Margins And Higher Future P/E Will Support Upside
Analysts have held their fair value estimate for Inotiv steady at $3.25, citing updated assumptions for revenue growth of 5.99%, a profit margin of 15.62%, a discount rate of 12.46% and a future P/E of 1.76x as key inputs behind the maintained target. Valuation Changes Fair Value: Held steady at $3.25, with no change in the model output.NOTV: Refined Outlook Will Rely On Margin Execution And Future P/E
Narrative Update on Inotiv Analysts reduced their price target on Inotiv by $1.50, aligning the change with updated expectations for slightly different revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions. Analyst Commentary The latest move to trim the price target by $1.50 reflects analysts fine tuning their models for Inotiv, with updated assumptions around revenue mix, profitability, and future P/E levels.NOTV: Margin Execution And Higher Future P/E Will Support Upside
Analysts have trimmed their price target on Inotiv by $1.50 to reflect updated expectations for profit margins and a slightly higher assumed future P/E multiple. Analyst Commentary Recent research suggests that the trimmed price target reflects a recalibration of expectations rather than a complete shift in the investment case for Inotiv.NOTV: Future Upside Will Depend On Meeting Nasdaq Bid Price Requirement
Analysts have lowered their price target on Inotiv by $1.50 to reflect updated fair value estimates, a slightly adjusted discount rate, and modest changes to assumptions for revenue growth, profit margin, and future P/E. Analyst Commentary Bearish analysts lowering the price target by $1.50 are signaling a more cautious stance on how Inotiv is priced relative to updated fair value estimates.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NOTV | US Life Sciences | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.2% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | -87.3% | 8.3% | 28.7% |
Rendement versus industrie: NOTV presteerde slechter dan de US Life Sciences -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.3 % opleverde.
Rendement versus markt: NOTV presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| NOTV volatility | |
|---|---|
| NOTV Average Weekly Movement | 26.2% |
| Life Sciences Industry Average Movement | 8.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van NOTV is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van NOTV is het afgelopen jaar gestegen van 18% naar 26%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1974 | 1,996 | Bob Leasure | www.inotiv.com |
Inotiv, Inc. levert niet-klinische en analytische diensten voor het ontdekken en ontwikkelen van medicijnen aan de farmaceutische industrie en medische hulpmiddelen in de Verenigde Staten, Nederland en internationaal. Het bedrijf opereert via twee segmenten, Discovery and Safety Assessment (DSA) en Research Models and Services (RMS). Het DMS-segment produceert wetenschappelijke instrumenten voor biowetenschappelijk onderzoek en de bijbehorende software voor gebruik door farmaceutische bedrijven, universiteiten, onderzoekscentra van de overheid en medische onderzoeksinstellingen onder de BASi-productlijn van het bedrijf.
Inotiv, Inc. Samenvatting
| NOTV fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$9.42m |
| Inkomsten(TTM) | -US$86.97m |
| Inkomsten(TTM) | US$507.36m |
Is NOTV overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NOTV resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$507.36m |
| Kosten van inkomsten | US$390.95m |
| Brutowinst | US$116.41m |
| Overige uitgaven | US$203.38m |
| Inkomsten | -US$86.97m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -2.49 |
| Brutomarge | 22.94% |
| Nettowinstmarge | -17.14% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 549.2% |
Hoe presteerde NOTV op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 04:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Inotiv, Inc. wordt gevolgd door 5 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Matthew Hewitt | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| David Windley | Jefferies LLC |
| Jeffrey Cohen | Ladenburg Thalmann & Company |