KNOT Offshore Partners (KNOP) Hisse Özeti
KNOT Offshore Partners LP, iştirakleri ile birlikte Birleşik Krallık ve Brezilya'da mekik tankerleri satın almakta, sahip olmakta ve işletmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
KNOP Community Fair Values
See what 15 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
KNOT Offshore Partners LP Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$11.16 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$11.78 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$6.16 |
| Beta | -0.082 |
| 1 Aylık Değişim | 6.08% |
| 3 Aylık Değişim | 6.79% |
| 1 Yıllık Değişim | 77.14% |
| 3 Yıllık Değişim | 107.05% |
| 5 Yıllık Değişim | -41.14% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -48.78% |
Son Haberler & Güncellemeler
KNOP: Recent Upgrades And Higher Future P/E Will Support Constructive Outlook
Analysts have adjusted their price target for KNOT Offshore Partners to $14.50, supported by recent upgrades at multiple firms and a broadly consistent view on the discount rate, revenue trajectory, profit margin, and future P/E assumptions. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts see the revised US$14.50 target as aligned with their assumptions on revenue stability and profit margins, which they view as consistent with the current P/E framework applied to the stock.KNOP: Higher Future P/E Assumptions Will Support More Constructive Unit Outlook
Analysts have raised their price target on KNOT Offshore Partners from $10.00 to $14.50, citing updated assumptions around discount rates, revenue trends, margins, and a higher future P/E multiple following recent upgrades at Fearnley and B. Riley.KNOP: Fair Value View Will Depend On Cancelled US$10 Offer And Payout Review
Analysts have lifted their price target on KNOT Offshore Partners to $10.00, citing updated assumptions on discount rate, revenue trends, profit margin expectations, and a higher future P/E multiple that together support a revised view of fair value. Analyst Commentary While the updated price target of US$10.00 reflects revised assumptions, not all research views are uniformly constructive.Knot Offshore Partners LP Common: Focus On The Expected Recovery
Summary Knot Offshore Partners LP (KNOP) remains a strong buy as the offshore industry recovery is in its early stages. KNOP's recent private offer signals a significant market undervaluation compared to insider expectations of future earnings improvement. The cyclical nature of KNOP's business means past performance is not a reliable predictor. KNOP is an out-of-favor stock in a frothy market. Future valuation hinges on industry standing at recovery "when we get there". Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Hissedar Getirileri
| KNOP | US Oil and Gas | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.2% | -5.9% | 2.5% |
| 1Y | 77.1% | 31.9% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: KNOP geçen yıl % 31.9 oranında getiri sağlayan US Oil and Gas sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: KNOP geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| KNOP volatility | |
|---|---|
| KNOP Average Weekly Movement | 5.6% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: KNOP son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: KNOP 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2013 | 1 | Derek Lowe | www.knotoffshorepartners.com |
KNOT Offshore Partners LP, iştirakleri ile birlikte Birleşik Krallık ve Brezilya'da mekik tankerleri satın alır, sahibi olur ve işletir. Şirket, ham petrolü açık deniz petrol sahası tesislerinden kara terminallerine ve rafinerilere yükler, taşır, yoğunlaştırır ve tahliye eder. Petrol devlerine ve ulusal petrol şirketlerine hizmet vermektedir.
KNOT Offshore Partners LP Temel Bilgiler Özeti
| KNOP temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$395.98m |
| Kazançlar(TTM) | US$16.46m |
| Gelir(TTM) | US$363.84m |
KNOP aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| KNOP gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$363.84m |
| Gelir Maliyeti | US$133.78m |
| Brüt Kâr | US$230.06m |
| Diğer Giderler | US$213.60m |
| Kazançlar | US$16.46m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.48 |
| Brüt Marj | 63.23% |
| Net Kâr Marjı | 4.52% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 150.7% |
KNOP uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 06:53 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
KNOT Offshore Partners LP 10 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Charles Fratt | Alliance Global Partners |
| Richard Gross | Barclays |
| Gabriel Moreen | BofA Global Research |