Ser Educacional (SEER3) Hisse Özeti
Ser Educacional S.A., bağlı ortaklıklarıyla birlikte Brezilya'da kampüs içi ve uzaktan eğitim lisans, lisansüstü ve mesleki eğitim kursları ve eğitimle ilgili diğer alanlarda faaliyetler geliştirmekte ve yönetmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 5/6 |
Ödüller
Risk Analizi
SEER3 Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Ser Educacional S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | R$11.70 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | R$14.14 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | R$7.73 |
| Beta | 0.30 |
| 1 Aylık Değişim | -4.88% |
| 3 Aylık Değişim | -7.00% |
| 1 Yıllık Değişim | 17.94% |
| 3 Yıllık Değişim | 201.55% |
| 5 Yıllık Değişim | -25.71% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -31.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
SEER3: Dividend Payout And Upcoming Meeting Will Support Future Upside Potential
Analysts have raised their price target on Ser Educacional from R$19.50 to R$23.00, citing updated assumptions on discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E multiples to better reflect their current view of the stock. What's in the News Ser Educacional has scheduled a Special and Extraordinary Shareholders Meeting for April 27, 2026, giving investors a key date to watch for governance and capital structure decisions (Key Developments).SEER3: Steady Outlook Will Balance Dividend Income And Governance Decisions
Analysts have adjusted their view on Ser Educacional, keeping fair value steady near R$12.80 while updating assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E. Taken together, these changes reflect a more cautious but still supportive stance on the stock's long term earnings profile.SEER3: Future Dividend Policy And Meeting Agenda Will Support Upside Potential
Analysts have nudged their price target on Ser Educacional slightly higher to R$19.50, citing updated assumptions for fair value, discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E that adjust the valuation mix without significantly altering the overall outlook. What's in the News Ser Educacional has scheduled a Special and Extraordinary Shareholders Meeting for April 27, 2026, giving shareholders a set date to review and vote on key corporate matters (Key Developments).Recent updates
Hissedar Getirileri
| SEER3 | BR Consumer Services | BR Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | 3.0% | 1.9% |
| 1Y | 17.9% | -12.2% | 13.4% |
Getiri vs. Endüstri: SEER3 geçen yıl % -12.2 oranında getiri sağlayan BR Consumer Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: SEER3 geçen yıl % 13.4 oranında getiri sağlayan BR Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| SEER3 volatility | |
|---|---|
| SEER3 Average Weekly Movement | 8.3% |
| Consumer Services Industry Average Movement | 7.8% |
| Market Average Movement | 5.0% |
| 10% most volatile stocks in BR Market | 8.3% |
| 10% least volatile stocks in BR Market | 1.9% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SEER3 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda BR piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: SEER3 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala BR hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1993 | n/a | Janyo Janguie Diniz | www.sereducacional.com |
Ser Educacional S.A., bağlı ortaklıkları ile birlikte Brezilya'da kampüs içi ve uzaktan eğitim lisans, lisansüstü ve mesleki eğitim kursları ve eğitimle ilgili diğer alanlarda faaliyetler geliştirmekte ve yönetmektedir. Lisans, lisansüstü, kampüs içi ve dijital öğrenme ve mesleki kurslar sunmaktadır. Şirket, UNINASSAU - Centro Universitário Maurício de Nassau, UNINABUCO - Centro Universitário Nabuco, UNG - Universidade Guarulhos, UNAMA - Universidade da Amazônia altında faaliyet göstermektedir, UNIVERITAS - Centro Universitário Universus Veritas, UNINORTE - Centro Universitário do Norte, Centro Universitário de Ciências Biomédicas de Cacoal - UNIFACIMED, UNIJUAZEIRO - Centro Universitário de Juazeiro do Norte, Sociedade Educacional de Rondônia - UNESC, Centro Universitário São Francisco de Barreiras - UNIFASB, Centro Universitário FAEL, CDMV - Centro de Desenvolvimento da Medicina Veterinária, Faculdades UNINASSAU, Faculdades UNINABUCO e Escolas Técnicas Joaquim Nabuco e Maurício de Nassau, Centro Universitário 7 de Setembro - UNI7, GOKURSOS, BEDUKA, DELÍNEA, PROVA FÁCIL ve Peixe 30, CDO, CDM, DOK ve PLANTÃO VETERINÁRIO markaları.
Ser Educacional S.A. Temel Bilgiler Özeti
| SEER3 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | R$1.49b |
| Kazançlar(TTM) | R$246.71m |
| Gelir(TTM) | R$2.26b |
SEER3 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SEER3 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | R$2.26b |
| Gelir Maliyeti | R$910.36m |
| Brüt Kâr | R$1.35b |
| Diğer Giderler | R$1.10b |
| Kazançlar | R$246.71m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 12, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.93 |
| Brüt Marj | 59.72% |
| Net Kâr Marjı | 10.91% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 64.9% |
SEER3 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
SEER3 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
SEER3 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Ser Educacional temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Apr 07 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | May 29 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 50 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 2 days |
SEER3 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
SEER3 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 19:20 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Ser Educacional S.A. 13 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Mirela Rodrigues de Oliveira | BofA Global Research |
| Samuel Campos Alves | BTG Pactual |
| Carlos Palhares Sequeira | BTG Pactual |