Root (ROOT) Aandelenoverzicht
Root, Inc. levert verzekeringsproducten en -diensten in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
ROOT Community Fair Values
See what 34 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Root, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$52.06 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$162.99 |
| 52 Week Laag | US$40.91 |
| Bèta | 2.95 |
| 1 maand verandering | -5.43% |
| 3 maanden verandering | 5.02% |
| 1 Jaar Verandering | -60.26% |
| 3 jaar verandering | 945.38% |
| 5 jaar verandering | -69.56% |
| Verandering sinds IPO | -89.29% |
Recent nieuws en updates
Root: Profitability Is Real, But The Easy Upside Looks Priced In
Summary Root, Inc. (ROOT) has transitioned from aggressive growth to sustainable profitability, posting record Q1 net income and a strong 91.4% combined ratio. ROOT’s tech-driven model enables rapid tariff adjustments, supporting margin stability amid inflation and operational flexibility across distribution channels. Valuation reflects optimism: ROOT trades at a premium P/E and P/B versus traditional insurers, justified by superior operational efficiency and tech advantage. Risks include slowing revenue growth, dependency on third-party channels, reinsurance cost exposure, and regulatory scrutiny of telematics and AI-based pricing. Read the full article on Seeking AlphaROOT: Slowing Revenue Assumptions Will Test Sustainability Of Recent Margin Gains
Analysts have trimmed the price target on Root by $2 to $50, citing lower assumptions for revenue growth, slightly higher profit margin expectations, and a modestly higher future P/E multiple. Analyst Commentary Recent research shows a series of price target cuts on Root, even when results have come in ahead of prior expectations on some key metrics.With EPS Growth And More, Root (NASDAQ:ROOT) Makes An Interesting Case
The excitement of investing in a company that can reverse its fortunes is a big draw for some speculators, so even...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ROOT | US Insurance | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -9.3% | -3.9% | 1.6% |
| 1Y | -60.3% | -12.6% | 28.5% |
Rendement versus industrie: ROOT presteerde slechter dan de US Insurance -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -12.6 % opleverde.
Rendement versus markt: ROOT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ROOT volatility | |
|---|---|
| ROOT Average Weekly Movement | 8.6% |
| Insurance Industry Average Movement | 4.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: ROOT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van ROOT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2015 | 1,256 | Alex Timm | www.joinroot.com |
Root, Inc. levert verzekeringsproducten en -diensten in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt voornamelijk auto- en huurdersverzekeringsproducten aan via websites, mobiele applicaties en partnerschapskanalen. Root, Inc. werd opgericht in 2015 en heeft zijn hoofdkantoor in Columbus, Ohio.
Root, Inc. Samenvatting
| ROOT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$823.92m |
| Inkomsten(TTM) | US$55.00m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.56b |
Is ROOT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ROOT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.56b |
| Kosten van inkomsten | US$944.80m |
| Brutowinst | US$616.40m |
| Overige uitgaven | US$561.40m |
| Inkomsten | US$55.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 3.48 |
| Brutomarge | 39.48% |
| Nettowinstmarge | 3.52% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 45.7% |
Hoe presteerde ROOT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 08:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Root, Inc. wordt gevolgd door 17 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tracy Dolin-Benguigui | Barclays |
| Tracy Dolin-Benguigui | Barclays |
| Ross Sandler | Barclays |