CAVA Group (CAVA) Aandelenoverzicht
CAVA Group, Inc. is eigenaar en uitbater van een restaurantketen onder de merknaam CAVA in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
CAVA Community Fair Values
See what 123 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
CAVA Group, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$78.20 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$98.79 |
| 52 Week Laag | US$43.41 |
| Bèta | 1.91 |
| 1 maand verandering | -14.10% |
| 3 maanden verandering | -5.18% |
| 1 Jaar Verandering | -4.49% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 78.62% |
Recent nieuws en updates
CAVA: The Restaurant Everyone Loves At A Price Nobody Should Pay (Earnings Preview)
Summary CAVA Group, Inc. is a strong operator, but its nearly 6x sales valuation is difficult to justify amid stretched growth expectations. Restaurant-level economics are robust, with 21.4% margins and 2.5–3 year paybacks, but long-term AUV and margin expansion face practical limits. Current valuation implies aggressive growth and margin assumptions; even optimistic scenarios yield price targets well below the current $76 stock price. I rate CAVA a Sell due to significant re-rating risk if growth or margin expansion falters, despite institutional support underpinning the float. Read the full article on Seeking AlphaCAVA: Strong Comps Momentum And Expansion Plans May Constrain Further Share Price Upside
Analysts have nudged the CAVA Group fair value estimate higher to $87.27 from $85.83, citing updated views on revenue growth, profit margins, and future P/E following a wave of upward price target revisions and generally constructive coverage across major firms, alongside at least one valuation-driven Sell initiation. Analyst Commentary Recent research on CAVA Group presents a mix of confidence in the growth story and concern around how much of that story is already reflected in the share price.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CAVA | US Hospitality | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.8% | 2.1% | 1.3% |
| 1Y | -4.5% | -4.3% | 27.7% |
Rendement versus industrie: CAVA overtrof de US Hospitality industrie, die het afgelopen jaar een rendement -4.3 % opleverde.
Rendement versus markt: CAVA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CAVA volatility | |
|---|---|
| CAVA Average Weekly Movement | 6.8% |
| Hospitality Industry Average Movement | 7.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: CAVA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van CAVA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 13,480 | Brett Schulman | cava.com |
CAVA Group, Inc. is eigenaar en uitbater van een restaurantketen onder de merknaam CAVA in de Verenigde Staten. Het biedt ook dips, spreads en dressings aan via supermarkten. Daarnaast biedt het bedrijf online, mobiele en walk-the-line bestelplatforms.
CAVA Group, Inc. Samenvatting
| CAVA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$9.57b |
| Inkomsten(TTM) | US$61.60m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.29b |
Is CAVA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CAVA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.29b |
| Kosten van inkomsten | US$800.77m |
| Brutowinst | US$485.34m |
| Overige uitgaven | US$423.73m |
| Inkomsten | US$61.60m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 19, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.53 |
| Brutomarge | 37.74% |
| Nettowinstmarge | 4.79% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 59.8% |
Hoe presteerde CAVA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 21:49 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/19 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/28 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
CAVA Group, Inc. wordt gevolgd door 32 analisten. 25 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| David Tarantino | Baird |
| Jeffrey Bernstein | Barclays |
| Jeffrey Bernstein | Barclays |