Kinatico (KYP) Aandelenoverzicht
Kinatico Ltd biedt screening-, verificatie- en SaaS-gebaseerde technologie voor personeelsbeheer en compliance in Australië en Nieuw-Zeeland. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
KYP Community Fair Values
See what 6 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Kinatico Ltd Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$0.14 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$0.41 |
| 52 Week Laag | AU$0.13 |
| Bèta | 0.63 |
| 1 maand verandering | -3.57% |
| 3 maanden verandering | -25.00% |
| 1 Jaar Verandering | -30.77% |
| 3 jaar verandering | 35.00% |
| 5 jaar verandering | 12.50% |
| Verandering sinds IPO | -35.71% |
Recent nieuws en updates
KYP: Future Returns Should Rise As Slightly Higher Assumptions Support Undervalued Outlook
Analysts have adjusted their price target for Kinatico from A$0.43 to A$0.40, reflecting updated assumptions for fair value, discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E expectations. Valuation Changes Fair Value: The fair value estimate has edged down from A$0.43 to A$0.40.Regulatory Tailwinds And Slower Sales Cycles Will Eventually Support A Stronger Compliance Franchise
Catalysts About Kinatico Kinatico provides compliance-focused software and services, including SaaS solutions and preemployment screening, in regulatory driven markets. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?KYP: Future Returns Should Rise As Stable Assumptions Support Undervalued Outlook
Analysts have reduced Kinatico's fair value estimate from A$0.4325 to A$0.4275, reflecting slightly lower assumed future P/E and discount rate settings in their models. Valuation Changes Fair Value: Model fair value per share has edged down from A$0.4325 to A$0.4275, a small reduction in the estimated intrinsic value.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| KYP | AU IT | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -14.3% | 3.8% | 1.0% |
| 1Y | -30.8% | 15.8% | 3.1% |
Rendement versus industrie: KYP presteerde slechter dan de Australian IT -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 15.8 % opleverde.
Rendement versus markt: KYP presteerde slechter dan Australian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 3.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| KYP volatility | |
|---|---|
| KYP Average Weekly Movement | 13.3% |
| IT Industry Average Movement | 9.1% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: KYP heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 13% ) van KYP is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2004 | n/a | Michael Ivanchenko | www.kinatico.com |
Kinatico Ltd biedt screening-, verificatie- en SaaS-gebaseerde technologie voor personeelsbeheer en compliance in Australië en Nieuw-Zeeland. Het bedrijf biedt Kinatico Compliance, een SaaS-gebaseerde compliance-oplossing die vereenvoudigde people management workflows biedt om de gehele levenscyclus van werknemers te stroomlijnen; en Kinatico CVCheck, dat pre-employment screening services biedt. Het bedrijf biedt ook een suite van software-oplossingen die schaalbare compliance monitoring mogelijk maakt, inclusief pre-employment tot real-time vereisten met betrekking tot geo-locatie, rollen en activiteiten die van toepassing zijn in een reeks van industrieën.
Kinatico Ltd Samenvatting
| KYP fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$58.33m |
| Inkomsten(TTM) | AU$1.57m |
| Inkomsten(TTM) | AU$34.60m |
Is KYP overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| KYP resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$34.60m |
| Kosten van inkomsten | AU$11.72m |
| Brutowinst | AU$22.88m |
| Overige uitgaven | AU$21.31m |
| Inkomsten | AU$1.57m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.0036 |
| Brutomarge | 66.13% |
| Nettowinstmarge | 4.55% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde KYP op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 03:30 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Kinatico Ltd wordt gevolgd door 6 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Chris Savage | Bell Potter |
| Richard Harrisberg | Canaccord Genuity |
| Finola Burke | RaaS Advisory Pty Ltd |