Data#3 (DTL) Aandelenoverzicht
Data#3 Limited biedt oplossingen en diensten op het gebied van informatietechnologie in Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
DTL Community Fair Values
See what 52 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Data#3 Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$9.02 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$10.20 |
| 52 Week Laag | AU$6.42 |
| Bèta | 0.84 |
| 1 maand verandering | 12.33% |
| 3 maanden verandering | 29.41% |
| 1 Jaar Verandering | 21.40% |
| 3 jaar verandering | 26.33% |
| 5 jaar verandering | 67.97% |
| Verandering sinds IPO | 5,301.20% |
Recent nieuws en updates
DTL: Fully Franked Interim Dividend Will Support Attractive Forward Return Profile
Analysts have kept their A$8.34 price target for Data#3 unchanged, citing only minor tweaks to inputs such as a slightly lower discount rate and a marginally adjusted future P/E assumption. What's in the News Data#3 declared an ordinary fully franked interim dividend of A$0.135 per share for the six months ended December 31, 2025 (Key Developments).DTL: Fully Franked Interim Dividend Will Support Positive Forward Outlook
Analysts have nudged their price target on Data#3 slightly lower to A$8.34 from A$8.35, reflecting small adjustments to assumptions around discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E multiples. What's in the News Declared an ordinary fully franked interim dividend of A$0.135 per share for the six months to December 31, 2025, providing investors with clarity on upcoming income.DTL: Fully Franked Dividend And Refined Assumptions Will Support Bullish Outlook
Analysts have kept their A$ fair value estimate for Data#3 unchanged, pointing to updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E that refine rather than redirect their view on the stock. What's in the News Data#3 Limited declared an ordinary fully franked interim dividend of A$0.135 per share for the six months ended 31 December 2025, with an ex date of 16 March 2026, a record date of 17 March 2026, and payment on 31 March 2026 (Key Developments).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DTL | AU IT | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.0% | 3.8% | 1.0% |
| 1Y | 21.4% | 15.8% | 3.1% |
Rendement versus industrie: DTL overtrof de Australian IT industrie, die het afgelopen jaar een rendement 15.8 % opleverde.
Rendement versus markt: DTL overtrof de Australian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 3.1 %.
Prijsvolatiliteit
| DTL volatility | |
|---|---|
| DTL Average Weekly Movement | 4.8% |
| IT Industry Average Movement | 9.1% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: DTL heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van DTL is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1977 | 1,446 | Brad Colledge | www.data3.com |
Data#3 Limited levert oplossingen en diensten op het gebied van informatietechnologie in Australië. Het is actief via drie segmenten: Softwareoplossingen, Infrastructuuroplossingen en Diensten. Het bedrijf biedt hybride cloudoplossingen, zoals publieke cloud Azure en moderne datacenteroplossingen; moderne werkplekoplossingen, waaronder samenwerking, Microsoft 365 copilot, eindgebruikersapparaten en systeembeheer; en beveiligingsoplossingen, waaronder databeveiliging en -privacy, cloudbeveiliging, identiteits- en toegangsbeheer, beveiliging van infrastructuureindpunten en beveiligingsmonitoring en -analyse.
Data#3 Limited Samenvatting
| DTL fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$1.40b |
| Inkomsten(TTM) | AU$49.02m |
| Inkomsten(TTM) | AU$884.76m |
Is DTL overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DTL resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$884.76m |
| Kosten van inkomsten | AU$798.22m |
| Brutowinst | AU$86.54m |
| Overige uitgaven | AU$37.52m |
| Inkomsten | AU$49.02m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.32 |
| Brutomarge | 9.78% |
| Nettowinstmarge | 5.54% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde DTL op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 22:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Data#3 Limited wordt gevolgd door 16 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| William Spraggett | Bell Potter |
| Mark Bryan | BofA Global Research |
| Cameron Halkett | Canaccord Genuity |