CPI Card Group (PMTS) Hisse Özeti
CPI Card Group Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'ndeki finansal kuruluşlar, işlemciler, fintech'ler, ön ödemeli program yöneticileri ve diğer kuruluşlar için fiziksel ve dijital ödeme çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 6/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
PMTS Community Fair Values
See what 7 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
CPI Card Group Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$17.52 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$25.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$10.81 |
| Beta | 1.09 |
| 1 Aylık Değişim | -3.52% |
| 3 Aylık Değişim | 42.85% |
| 1 Yıllık Değişim | -20.87% |
| 3 Yıllık Değişim | -33.41% |
| 5 Yıllık Değişim | -6.56% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -71.21% |
Son Haberler & Güncellemeler
CPI Card Group's (NASDAQ:PMTS) Soft Earnings Don't Show The Whole Picture
The most recent earnings report from CPI Card Group Inc. ( NASDAQ:PMTS ) was disappointing for shareholders. While the...PMTS: Long Term Partnerships And 2026 Outlook Will Drive Future Upside
Analysts have kept their price target for CPI Card Group steady at $28.25, reflecting unchanged expectations around fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions. What's in the News CPI Card Group renewed a multi-year service agreement with Velera, extending a relationship of more than 20 years and remaining Velera’s primary partner for payment card programs supporting over 4,000 credit unions across North America (Key Developments).PMTS: New Partnerships And 2026 Guidance Will Support Future Upside
Analysts have maintained their price target for CPI Card Group at $28.25, reflecting unchanged assumptions around fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E. What's in the News CPI Card Group partnered with Fiserv to integrate its Card@Once SaaS platform into the Fiserv ecosystem, giving more than 10,000 financial institutions access to a combined physical and digital card issuance service, with CPI becoming a preferred instant issuance partner for Fiserv clients across the U.S. (Key Developments) The Fiserv collaboration positions Card@Once as the replacement for Fiserv’s current instant issuance solutions and includes plug and play integration, in-branch physical card issuance alongside digital in-wallet cards, expanded mobile and digital banking connections, and CPI-managed maintenance and program setup.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PMTS | US Tech | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 10.1% | 4.5% | 1.3% |
| 1Y | -20.9% | 71.8% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: PMTS geçen yıl % 71.8 oranında getiri sağlayan US Tech sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: PMTS geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PMTS volatility | |
|---|---|
| PMTS Average Weekly Movement | 14.1% |
| Tech Industry Average Movement | 11.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PMTS hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PMTS 'nin haftalık oynaklığı ( 14% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2007 | 1,700 | John Lowe | www.cpicardgroup.com |
CPI Card Group Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'ndeki finansal kuruluşlar, işlemciler, fintech'ler, ön ödemeli program yöneticileri ve diğer kuruluşlar için fiziksel ve dijital ödeme çözümleri sunmaktadır. Banka ve Kredi ve Ön Ödemeli Banka segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Banka ve Kredi segmenti, temaslı, temassız, eko-odaklı ve manyetik şeritli kartlar gibi güvenli banka ve kredi kartları üretir; ve dijital hizmetler de dahil olmak üzere kart hizmetleri sağlar.
CPI Card Group Inc. Temel Bilgiler Özeti
| PMTS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$204.04m |
| Kazançlar(TTM) | US$12.23m |
| Gelir(TTM) | US$567.88m |
PMTS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PMTS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$567.88m |
| Gelir Maliyeti | US$394.36m |
| Brüt Kâr | US$173.52m |
| Diğer Giderler | US$161.29m |
| Kazançlar | US$12.23m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.07 |
| Brüt Marj | 30.56% |
| Net Kâr Marjı | 2.15% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -1,976.5% |
PMTS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 23:18 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
CPI Card Group Inc. 13 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| David Koning | Baird |
| Gary Prestopino | Barrington Research Associates, Inc. |
| James Fotheringham | BMO Capital Markets Equity Research |