Corsair Gaming (CRSR) Hisse Özeti
Corsair Gaming, Inc. iştirakleri ile birlikte Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya Pasifik'te oyun ve yayın çevre birimleri, bileşenleri ve sistemleri tasarlar ve satar. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
CRSR Community Fair Values
See what 63 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Corsair Gaming, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$12.14 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$13.10 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$4.48 |
| Beta | 1.58 |
| 1 Aylık Değişim | 78.01% |
| 3 Aylık Değişim | 121.13% |
| 1 Yıllık Değişim | 38.11% |
| 3 Yıllık Değişim | -38.93% |
| 5 Yıllık Değişim | -61.90% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -14.81% |
Son Haberler & Güncellemeler
Corsair Gaming: Excellent Returns, Decision On Rotation (Rating Downgrade)
Summary Corsair Gaming, Inc. is now rated hold with a price target of $8.5/share, down from $9.5, due to recent valuation inflation. CRSR stock's rapid surge, driven by AI-related news and product updates, is seen as an overreaction not justified by fundamentals or near-term monetization. CRSR's pivot to B2B AI infrastructure is viewed as risky and potentially masking margin pressures in its core consumer peripherals business. Despite quality fundamentals, the current valuation reflects 3 years of upside in a month, making CRSR stock unattractive for new capital allocation. Read the full article on Seeking AlphaCRSR: Ecosystem Partnerships And Execution Will Support Future Upside
Analysts have raised their price targets on Corsair Gaming by $1 to $2, citing updated views on revenue growth, profit margins, and future P/E expectations reflected in the latest model adjustments. Analyst Commentary Bullish analysts are clustering around higher price targets for Corsair Gaming, with recent revisions of $1 to $2.Recent updates
Hissedar Getirileri
| CRSR | US Tech | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 57.7% | 2.5% | 1.5% |
| 1Y | 38.1% | 73.6% | 28.6% |
Getiri vs. Endüstri: CRSR geçen yıl % 73.6 oranında getiri sağlayan US Tech sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: CRSR geçen yıl % 28.6 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| CRSR volatility | |
|---|---|
| CRSR Average Weekly Movement | 11.3% |
| Tech Industry Average Movement | 11.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CRSR hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: CRSR 'nin haftalık oynaklığı ( 11% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1994 | 2,355 | Thi La | www.corsair.com |
Corsair Gaming, Inc. iştirakleriyle birlikte Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya Pasifik'te oyun ve yayın çevre birimleri, bileşenleri ve sistemleri tasarlar ve satar. Şirket, Oyuncu ve İçerik Üreticisi Çevre Birimleri ve Oyun Bileşenleri ve Sistemleri olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Gamer and Creator Peripherals segmenti oyun klavyeleri, fareler, kulaklıklar ve kontrolörler Stream Decks, mikrofonlar, teleprompterlar, ses arayüzleri, Facecam akış kameraları, stüdyo aksesuarları, komuta merkezi ekranları, sim yarış ürünleri ve oyun mobilyaları sunmaktadır.
Corsair Gaming, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| CRSR temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$1.28b |
| Kazançlar(TTM) | US$9.47m |
| Gelir(TTM) | US$1.46b |
CRSR aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CRSR gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.46b |
| Gelir Maliyeti | US$1.02b |
| Brüt Kâr | US$440.25m |
| Diğer Giderler | US$430.78m |
| Kazançlar | US$9.47m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.089 |
| Brüt Marj | 30.21% |
| Net Kâr Marjı | 0.65% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 18.1% |
CRSR uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 18:08 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Corsair Gaming, Inc. 11 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Colin Sebastian | Baird |
| Timothy Long | Barclays |
| Dong Wang | Barclays |