Airgain (AIRG) Hisse Özeti
Airgain, Inc. Kuzey Amerika, Çin ve uluslararası alanda gömülü bileşenler, harici antenler ve entegre sistemler sunan kablosuz bağlantı çözümleri sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
AIRG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Airgain, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$7.10 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$7.39 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$3.00 |
| Beta | 0.91 |
| 1 Aylık Değişim | 4.96% |
| 3 Aylık Değişim | 50.16% |
| 1 Yıllık Değişim | 72.63% |
| 3 Yıllık Değişim | 22.54% |
| 5 Yıllık Değişim | -64.09% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -11.31% |
Son Haberler & Güncellemeler
AIRG: Execution On New IoT Wins And Partnerships Will Support Future Upside
Analysts have lifted their price target for Airgain stock by $2.50, to $8.88, citing updated assumptions for revenue growth, profit margins, discount rate, and future P/E multiples supported by recent Street research from firms raising their own targets. Analyst Commentary Across recent research updates, bullish analysts have lifted their Airgain targets in a tight cluster, with individual moves of $1.00 to $4.00.AIRG: Fine Tuned Outlook Suggests Execution And Partnerships Will Support Future Performance
Analysts have lifted their price target on Airgain by $1 to reflect updated assumptions around discount rate, profit margin and future P/E, while keeping fair value and revenue growth expectations essentially unchanged. Analyst Commentary Recent research describes the $1 increase in the price target as a fine tuning of the model rather than a major shift in outlook, with analysts updating assumptions around discount rate, profit margin and future P/E while leaving fair value and revenue growth expectations broadly intact.AIRG: IoT Wins And Partnerships Will Support Execution While Valuation Stays Measured
Analysts have raised their price target on Airgain by $0.25 to reflect updated fair value assumptions and a slightly higher future P/E multiple, which is supported by recent bullish Street research. Analyst Commentary Recent research updates point to a more constructive stance on Airgain, which feeds directly into the higher fair value assumptions and the slightly richer P/E multiple used in the new target.Recent updates
Hissedar Getirileri
| AIRG | US Electronic | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.6% | 5.9% | 1.2% |
| 1Y | 72.6% | 97.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: AIRG geçen yıl % 97.6 oranında getiri sağlayan US Electronic sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: AIRG geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| AIRG volatility | |
|---|---|
| AIRG Average Weekly Movement | 9.3% |
| Electronic Industry Average Movement | 9.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: AIRG son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: AIRG 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1995 | 106 | Jacob Suen | airgain.com |
Airgain, Inc. Kuzey Amerika, Çin ve uluslararası alanda gömülü bileşenler, harici antenler ve entegre sistemler sunan kablosuz bağlantı çözümleri sağlamaktadır. Şirket, akıllı ağ kontrollü hücresel tekrarlayıcılar, gömülü hücresel modemler, varlık izleme çözümleri ve erişim noktaları ve Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamaları için antenler dahil olmak üzere kurumsal ürünler sunmaktadır. Ayrıca, yerleşik çok profilli eSIM, GNSS, Wi-Fi ve gigabit ethernet yönlendirici işlevleriyle 4G/5G hücresel bağlantı sunan düşük profilli, tavana monte, hepsi bir arada 5G araç ağ geçidi olan AirgainConnect Fleet sistem çözümü gibi otomotiv ürünleri; bir cihaz yönetimi ve analiz platformu olan AirgainConnect Cloud ve satış sonrası antenler sunmaktadır.
Airgain, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| AIRG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$89.93m |
| Kazançlar(TTM) | -US$6.78m |
| Gelir(TTM) | US$51.28m |
AIRG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| AIRG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$51.28m |
| Gelir Maliyeti | US$28.92m |
| Brüt Kâr | US$22.36m |
| Diğer Giderler | US$29.14m |
| Kazançlar | -US$6.78m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.53 |
| Brüt Marj | 43.60% |
| Net Kâr Marjı | -13.22% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
AIRG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 19:10 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Airgain, Inc. 7 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Craig Ellis | B. Riley Securities, Inc. |
| Anthony Stoss | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Jaeson Allen Schmidt | Lake Street Capital Markets, LLC |