Red Violet (RDVT) Hisse Özeti
Bir analiz ve bilgi çözümleri şirketi olan Red Violet, Inc. tescilli teknolojiler konusunda uzmanlaşmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kimlik istihbaratı sağlamak için analitik yetenekler uygulamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden RDVT için herhangi bir risk tespit edilmedi.
RDVT Community Fair Values
Create NarrativeSee what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Red Violet, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$52.23 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$64.14 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$33.40 |
| Beta | 1.71 |
| 1 Aylık Değişim | 39.50% |
| 3 Aylık Değişim | 20.21% |
| 1 Yıllık Değişim | 4.46% |
| 3 Yıllık Değişim | 164.86% |
| 5 Yıllık Değişim | 139.04% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 12.56% |
Son Haberler & Güncellemeler
Red Violet: Depressed Valuation Does Not Reflect Fundamentals
Summary Red Violet remains a BUY, with growth catalysts in place and evidence of the thesis materializing through 2026. Q1 earnings reinforce the company's long-term growth trajectory, validating prior expectations despite recent stock underperformance. RDVT's current valuation is depressed due to broader AI sentiment, presenting a compelling entry point for patient investors. Read the full article on Seeking AlphaRDVT: Completed Buybacks And Refined P/E Assumptions Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their price target on Red Violet by $10 to reflect updated assumptions on discount rates and longer term P/E expectations. This signals a slightly more cautious stance while keeping fair value estimates broadly unchanged.RDVT: Completed Buybacks And Tighter P/E Assumptions Will Support Future Upside
Analysts have reduced their price target on Red Violet by $5 to $63.50, citing updated views on fair value and future P/E assumptions. They have, however, kept their long-term growth and margin expectations essentially unchanged.Recent updates
Hissedar Getirileri
| RDVT | US Software | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.4% | -1.0% | 1.3% |
| 1Y | 4.5% | -9.4% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: RDVT geçen yıl % -9.4 oranında getiri sağlayan US Software sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: RDVT geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| RDVT volatility | |
|---|---|
| RDVT Average Weekly Movement | 8.1% |
| Software Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RDVT son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: RDVT 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2017 | 250 | Derek Dubner | www.redviolet.com |
Bir analitik ve bilgi çözümleri şirketi olan Red Violet, Inc. tescilli teknolojiler konusunda uzmanlaşmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kimlik istihbaratı sağlamak için analitik yetenekler uygulamaktadır. Durum tespiti, risk azaltma, kimlik doğrulama, dolandırıcılık tespiti ve önleme, müşteri edinme ve mevzuata uygunluk gibi çeşitli kurumsal zorlukları ele almak için kullanılan bir araştırma çözümü olan idiCORE ve bir tüketiciyle yüz yüze görüşmeden önce anında bilgi sağlayan ve profesyonellerin riski tanımlamasına ve azaltmasına yardımcı olan uygulama tabanlı bir çözüm olan FOREWARN'ı sunmaktadır. Şirket, finansal hizmetler, sigorta, sağlık, perakende, telekomünikasyon şirketleri, kolluk kuvvetleri ve devlet kurumları, tahsilat, hukuk, kurumsal güvenlik ve soruşturma firmalarına hizmet vermektedir.
Red Violet, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| RDVT temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$730.00m |
| Kazançlar(TTM) | US$14.10m |
| Gelir(TTM) | US$94.08m |
RDVT aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RDVT gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$94.08m |
| Gelir Maliyeti | US$14.83m |
| Brüt Kâr | US$79.25m |
| Diğer Giderler | US$65.14m |
| Kazançlar | US$14.10m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.00 |
| Brüt Marj | 84.23% |
| Net Kâr Marjı | 14.99% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
RDVT uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 09:01 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Red Violet, Inc. 2 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Michael Nichols | B. Riley Securities, Inc. |
| Eric Martinuzzi | Lake Street Capital Markets, LLC |