Omnicell (OMCL) Hisse Özeti
Omnicell, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda sağlık teknolojisi sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden OMCL için herhangi bir risk tespit edilmedi.
OMCL Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Omnicell, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$44.41 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$55.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$26.85 |
| Beta | 0.96 |
| 1 Aylık Değişim | 18.84% |
| 3 Aylık Değişim | 10.61% |
| 1 Yıllık Değişim | 57.31% |
| 3 Yıllık Değişim | -39.73% |
| 5 Yıllık Değişim | -68.05% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 366.98% |
Son Haberler & Güncellemeler
OMCL: Cabinet Replacement Cycle Will Support Stronger Future Medication Management Upside
Analysts lifted the Omnicell price target by about $4, reflecting updated fair value estimates and revised assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E multiples, supported by recent research from multiple firms. Analyst Commentary Recent Street research includes price target increases of about $2 and $10, which gives a sense of how bullish and cautious views are being weighed around Omnicell right now.Omnicell's (NASDAQ:OMCL) Conservative Accounting Might Explain Soft Earnings
The market was pleased with the recent earnings report from Omnicell, Inc. ( NASDAQ:OMCL ), despite the profit numbers...Recent updates
Hissedar Getirileri
| OMCL | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.8% | 2.0% | 1.1% |
| 1Y | 57.3% | -17.9% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: OMCL geçen yıl % -17.9 oranında getiri sağlayan US Medical Equipment sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: OMCL geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| OMCL volatility | |
|---|---|
| OMCL Average Weekly Movement | 8.1% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: OMCL son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: OMCL 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1992 | 3,525 | Randy Lipps | www.omnicell.com |
Omnicell, Inc. iştirakleriyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda sağlık teknolojisi sağlamaktadır. Sağlık sisteminin hasta bakım alanlarındaki klinisyen iş akışları için bakım noktaları; otomatik bir dağıtım sistemi olan Titan XT; XT dolapları için bir konsol değişimi olan XTExtend ve ilaç dağıtım süreci için Merkezi Eczane Dağıtım Hizmeti gibi hastane ve sağlık sistemleri çözümleri sunmaktadır. Şirket ayrıca ilaç dağıtımı için Merkezi Med Otomasyon Hizmeti; kurum içi bir bileşik sistemi olan IV Bileşik Hizmeti; sağlık sistemlerinin kuruma ait bir özel eczane kurmasına, yönetmesine ve optimize etmesine yardımcı olacak anahtar teslim çözüm de dahil olmak üzere özel eczane hizmetleri; perakende ve toplum eczanelerini dijital olarak etkinleştirmek için EnlivenHealth platformu; sarf malzemeleri ve ilaç paketleme sistemlerinden oluşan ilaç bağlılık çözümleri; ve teknoloji uygulaması, müşteri eğitimi ve öğretimi, program yönetimi ve profesyonel hizmetlerle ilgili teklifler sunmaktadır.
Omnicell, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| OMCL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$2.02b |
| Kazançlar(TTM) | US$20.43m |
| Gelir(TTM) | US$1.23b |
OMCL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| OMCL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.23b |
| Gelir Maliyeti | US$687.59m |
| Brüt Kâr | US$537.47m |
| Diğer Giderler | US$517.04m |
| Kazançlar | US$20.43m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.45 |
| Brüt Marj | 43.87% |
| Net Kâr Marjı | 1.67% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 13.4% |
OMCL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 21:52 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Omnicell, Inc. 20 Bu analistlerden 8, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Raymond Myers | Benchmark Company |
| William Sutherland | Benchmark Company |
| Zhilin Long | Berenberg |