NerdWallet (NRDS) Hisse Özeti
NerdWallet, Inc. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya ve Kanada'da tüketicilere ve küçük ve orta ölçekli işletmelere (SMB) finansal rehberlik sağlayan dijital bir platform işletmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 6/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
NRDS Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
NerdWallet, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$8.25 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$16.24 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$7.33 |
| Beta | 1.34 |
| 1 Aylık Değişim | -24.17% |
| 3 Aylık Değişim | -20.06% |
| 1 Yıllık Değişim | -23.26% |
| 3 Yıllık Değişim | -14.33% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -70.85% |
Son Haberler & Güncellemeler
NerdWallet: Despite Search Challenges, The Bottom Line Remains Strong
Summary NerdWallet remains a "Buy" despite a ~30% drawdown from December highs, with valuation now highly attractive. NRDS offsets search-driven revenue headwinds in legacy verticals by growing affiliate revenue from insurance and brokerage accounts. Gross margins in the mid-90%s and $98.3 million in cash with no debt provide robust financial flexibility for NRDS. Stock-based comp dilution is relatively low, supporting quality of earnings and making growth headwinds appear well priced in. Read the full article on Seeking AlphaNRDS: Performance Marketing And Buybacks Will Support Future Earnings Visibility
Analysts have trimmed their average price target on NerdWallet to $15 from about $16, reflecting lower assumed future P/E multiples and slightly softer profit margin expectations, even as they highlight recent revenue and EBITDA outperformance supported by stronger contributions from Loans, Insurance and Banking. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts point to Q4 revenue and EBITDA that came in ahead of Street estimates, with revenue about 7% above expectations and EBITDA roughly US$1m higher, as evidence that NerdWallet is executing well against current forecasts.Recent updates
Hissedar Getirileri
| NRDS | US Consumer Finance | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.9% | -0.1% | 1.2% |
| 1Y | -23.3% | 7.8% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: NRDS geçen yıl % 7.8 oranında getiri sağlayan US Consumer Finance sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: NRDS geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| NRDS volatility | |
|---|---|
| NRDS Average Weekly Movement | 6.8% |
| Consumer Finance Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NRDS son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: NRDS 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2009 | 650 | Tim Chen | www.nerdwallet.com |
NerdWallet, Inc. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya ve Kanada'da tüketicilere ve küçük ve orta ölçekli işletmelere (SMB) finansal rehberlik sağlayan dijital bir platform işletmektedir. NerdWallet markası altında yayınlanan editoryal ve içerik yayıncılığı, tüketici ve KOBİ finansal eğitimi, araçlar, hesaplayıcılar, kılavuzlar ve araştırmalar sunmaktadır; Kullanıcıların kredi kartı, tüketici kredisi, küçük işletme kredisi, sigorta, ipotek, finansal hizmetler ve ilgili ürünlerin üçüncü taraf sağlayıcılarını karşılaştırmasını, ön yeterlilik almasını veya bunlarla bağlantı kurmasını sağlayan bir araç olan Marketplace And Referral Services'in yanı sıra fundera, nerdwallet insurance services, nerdwallet advisory ve nerdwallet compare gibi hizmetler; ve sigorta acentesi, kredi ve ipotek komisyoncuları ve yatırım danışmanlığı iştirakleri tarafından sağlanan aracılık ve danışmanlık hizmetleri olan Financial Services. Ayrıca şirket, öğrencilere eğitim için finansman ve refinansman olanakları sağlamaktadır.
NerdWallet, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| NRDS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$549.42m |
| Kazançlar(TTM) | US$68.90m |
| Gelir(TTM) | US$849.60m |
NRDS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NRDS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$849.60m |
| Gelir Maliyeti | US$59.10m |
| Brüt Kâr | US$790.50m |
| Diğer Giderler | US$721.60m |
| Kazançlar | US$68.90m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.05 |
| Brüt Marj | 93.04% |
| Net Kâr Marjı | 8.11% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 4.4% |
NRDS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 01:39 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
NerdWallet, Inc. 9 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Ross Sandler | Barclays |
| Nathaniel Schindler | BofA Global Research |
| Peter Christiansen | Citigroup Inc |