PlaySide Studios (PLY) Hisse Özeti
PlaySide Studios Limited, Avustralya'da mobil, PC ve konsol video oyunları geliştirmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
PLY Community Fair Values
See what 33 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
PlaySide Studios Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.23 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.39 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.13 |
| Beta | 1.41 |
| 1 Aylık Değişim | -23.33% |
| 3 Aylık Değişim | -17.86% |
| 1 Yıllık Değişim | 70.37% |
| 3 Yıllık Değişim | -36.11% |
| 5 Yıllık Değişim | -20.69% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -25.81% |
Son Haberler & Güncellemeler
PLY: Higher Future P/E Assumptions Will Support Undervalued Profile
Analysts have trimmed their price target for PlaySide Studios by A$0.00, reflecting updated assumptions for revenue growth, profit margins, and a higher future P/E multiple. Together, these factors keep fair value at A$0.52.PLY: Higher Margins And Revenue Assumptions Will Support Undervalued Profile
Analysts have maintained their A$0.52 price target on PlaySide Studios. The unchanged figure is backed by updated assumptions that indicate higher revenue growth, stronger profit margins and a lower future P/E multiple.PLY: Stable Assumptions And Margins Are Expected To Support Undervalued Profile
Analysts have kept their A$0.52 price target for PlaySide Studios unchanged, citing only minor tweaks in the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E assumptions as the main drivers of this steady view. Valuation Changes Fair Value: The A$0.52 fair value estimate is unchanged, indicating no revision to the headline valuation figure.PLY: Higher Margin Outlook Will Support Undervalued Profile Going Forward
Analysts have kept their A$0.52 price target for PlaySide Studios steady, with fair value remaining unchanged to reflect updated assumptions for revenue growth, profit margins and future P/E. Valuation Changes Fair Value: A$0.52 remains unchanged, with no adjustment to the assessed fair value per share.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PLY | AU Entertainment | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -9.8% | 1.4% | 2.0% |
| 1Y | 70.4% | -8.4% | 3.4% |
Getiri vs. Endüstri: PLY geçen yıl % -8.4 oranında getiri sağlayan Australian Entertainment sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: PLY geçen yıl % 3.4 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| PLY volatility | |
|---|---|
| PLY Average Weekly Movement | 14.4% |
| Entertainment Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.5% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PLY hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PLY 'nin haftalık oynaklığı ( 14% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala Australian hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2011 | n/a | Benn Skender | www.playsidestudios.com |
PlaySide Studios Limited, Avustralya'da mobil, PC ve konsol video oyunları geliştirmekte ve satmaktadır. Ayrıca sanal gerçeklik oyunları da sunmaktadır. Şirket 2011 yılında kurulmuştur ve merkezi Port Melbourne, Avustralya'dadır.
PlaySide Studios Limited Temel Bilgiler Özeti
| PLY temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$104.38m |
| Kazançlar(TTM) | AU$1.16m |
| Gelir(TTM) | AU$40.62m |
PLY aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PLY gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$40.62m |
| Gelir Maliyeti | AU$0 |
| Brüt Kâr | AU$40.62m |
| Diğer Giderler | AU$39.46m |
| Kazançlar | AU$1.16m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.0025 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 2.85% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
PLY uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 19:31 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
PlaySide Studios Limited 3 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jasper Struwig | Canaccord Genuity |
| Jules Cooper | Shaw and Partners Limited |
| Joshua Goodwill | Shaw and Partners Limited |