Xencor (XNCR) Aandelenoverzicht
Xencor, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een klinische fase, richt zich op het ontdekken en ontwikkelen van gemanipuleerde antilichamen voor de behandeling van kanker en auto-immuunziekten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
XNCR Community Fair Values
See what 7 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Xencor, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$11.31 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$18.69 |
| 52 Week Laag | US$6.92 |
| Bèta | 0.93 |
| 1 maand verandering | -12.87% |
| 3 maanden verandering | -4.23% |
| 1 Jaar Verandering | 49.41% |
| 3 jaar verandering | -58.50% |
| 5 jaar verandering | -70.59% |
| Verandering sinds IPO | 35.61% |
Recent nieuws en updates
These Analysts Just Made A Huge Downgrade To Their Xencor, Inc. (NASDAQ:XNCR) EPS Forecasts
One thing we could say about the analysts on Xencor, Inc. ( NASDAQ:XNCR ) - they aren't optimistic, having just made a...XNCR: Refined Q4 Assumptions And Regulatory Shifts Will Drive Future Repricing
Analysts have kept Xencor's fair value estimate steady at $43.00, while modestly adjusting assumptions for discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E after recent research. This research includes a $1 price target increase to $27 from $26.00, alongside a downgrade based on expectations for fewer near term catalysts.XNCR: Mixed Catalyst Outlook And Regulatory Shifts Will Shape Future Repricing
Analysts have increased their price target on Xencor by $1 to $27, citing updated models after the Q4 report, even as some see limited near term catalysts to significantly change the story. Analyst Commentary Recent research on Xencor reflects a more cautious tone, with some high profile firms highlighting limited catalysts and execution risk, even as models are refreshed following the Q4 report.XNCR: T Cell Engagers And Mixed Catalyst Outlook Will Shape Multi Year Repricing
Narrative Update The analyst fair value estimate for Xencor has been reset from $18.00 to $13.00 as analysts factor in a lack of near term, needle moving catalysts highlighted in recent research, along with updated models following the Q4 report and sector wide reassessments of U.S. biopharmaceutical valuations. Analyst Commentary Recent Street research on Xencor reflects a mix of views, and the reset in fair value has been driven mainly by more cautious commentary around the near term outlook and the timing of impactful catalysts.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| XNCR | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.3% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 49.4% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: XNCR overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: XNCR overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| XNCR volatility | |
|---|---|
| XNCR Average Weekly Movement | 9.6% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: XNCR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van XNCR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1997 | 260 | Bassil Dahiyat | www.xencor.com |
Xencor, Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een klinische fase, richt zich op het ontdekken en ontwikkelen van gemanipuleerde antilichamen voor de behandeling van kanker en auto-immuunziekten. Het bedrijf levert Ultomiris voor de behandeling van patiënten met atypisch hemolytisch uremisch syndroom, gegeneraliseerde myasthenia gravis en neuromyelitis optica spectrum stoornis; en Monjuvi voor de behandeling van patiënten met recidief of refractair diffuus groot B-cel lymfoom. Het ontwikkelt ook XmAb819, een bispecifiek antilichaam voor de behandeling van niercelcarcinoom; XmAb541, dat zich in Fase I bevindt voor de behandeling van eierstokkanker; XmAb808, een bispecifiek antilichaam dat zich bindt aan het breed uitgedrukte tumorantigeen; XmAb942, dat zich in klinische ontwikkeling bevindt voor patiënten met de ziekte van Crohn en colitis ulcerosa; Plamotamab, een bispecifiek T-cel, dat zich in Fase Ib bevindt voor de behandeling van reumatoïde artritis; en XmAb657 voor patiënten met idiopathische inflammatoire myopathieën.
Xencor, Inc. Samenvatting
| XNCR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$838.54m |
| Inkomsten(TTM) | -US$172.42m |
| Inkomsten(TTM) | US$97.36m |
Is XNCR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| XNCR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$97.36m |
| Kosten van inkomsten | US$245.53m |
| Brutowinst | -US$148.16m |
| Overige uitgaven | US$24.26m |
| Inkomsten | -US$172.42m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -2.33 |
| Brutomarge | -152.18% |
| Nettowinstmarge | -177.10% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 21.0% |
Hoe presteerde XNCR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 02:39 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Xencor, Inc. wordt gevolgd door 24 analisten. 13 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Peter Lawson | Barclays |
| Etzer Darout | Barclays |
| Zhiqiang Shu | Berenberg |