10x Genomics (TXG) Aandelenoverzicht
10x Genomics, Inc. ontwikkelt en verkoopt instrumenten, verbruiksartikelen en software voor het analyseren van biologische systemen in de Verenigde Staten, de rest van Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika, China en de rest van Azië-Pacific. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
TXG Community Fair Values
See what 25 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
10x Genomics, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$23.68 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$26.45 |
| 52 Week Laag | US$8.31 |
| Bèta | 2.05 |
| 1 maand verandering | 7.25% |
| 3 maanden verandering | 20.45% |
| 1 Jaar Verandering | 175.67% |
| 3 jaar verandering | -56.21% |
| 5 jaar verandering | -86.56% |
| Verandering sinds IPO | -55.11% |
Recent nieuws en updates
Analysts Are Updating Their 10x Genomics, Inc. (NASDAQ:TXG) Estimates After Its First-Quarter Results
10x Genomics, Inc. ( NASDAQ:TXG ) just released its latest quarterly results and things are looking bullish. Revenues...TXG: 2026 Academic Demand Weakness Will Challenge Elevated Expectations
Analysts have raised 10x Genomics' consolidated price target by several dollars into the mid $20s, citing improving expectations for revenue growth, modestly higher profit margins, and recent research that points to steady new product adoption and a more favorable competitive environment. Analyst Commentary Recent Street research on 10x Genomics has largely centered on a series of price target revisions tied to product adoption trends, funding visibility and the mix between instruments and consumables.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TXG | US Life Sciences | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.2% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 175.7% | 8.3% | 28.7% |
Rendement versus industrie: TXG overtrof de US Life Sciences industrie, die het afgelopen jaar een rendement 8.3 % opleverde.
Rendement versus markt: TXG overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| TXG volatility | |
|---|---|
| TXG Average Weekly Movement | 9.3% |
| Life Sciences Industry Average Movement | 8.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: TXG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van TXG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 1,178 | Serge Saxonov | www.10xgenomics.com |
10x Genomics, Inc. ontwikkelt en verkoopt instrumenten, verbruiksartikelen en software voor het analyseren van biologische systemen in de Verenigde Staten, de rest van Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika, China en de rest van Azië-Pacific. Het bedrijf biedt het Chromium platform, een single cell portfolio dat analyse van individuele biologische componenten mogelijk maakt, evenals microfluïdische chips en bijbehorende verbruiksartikelen, Chromium X Series en Chromium instrumenten; en QuantumScale single cell RNA en single cell methylation kits. Het biedt ook het Visium-platform, een ruimtelijk analyseplatform dat DNA-arrays met hoge dichtheid gebruikt om de fysieke locatie van biologische analyten binnen een monster te coderen.
10x Genomics, Inc. Samenvatting
| TXG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.01b |
| Inkomsten(TTM) | -US$22.66m |
| Inkomsten(TTM) | US$638.78m |
Is TXG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TXG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$638.78m |
| Kosten van inkomsten | US$193.67m |
| Brutowinst | US$445.11m |
| Overige uitgaven | US$467.77m |
| Inkomsten | -US$22.66m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.18 |
| Brutomarge | 69.68% |
| Nettowinstmarge | -3.55% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde TXG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 11:39 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
10x Genomics, Inc. wordt gevolgd door 22 analisten. 15 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Luke Sergott | Barclays |
| Michael Ryskin | BofA Global Research |
| Kyle Mikson | Canaccord Genuity |