NewAmsterdam Pharma (NAMS) Aandelenoverzicht
NewAmsterdam Pharma Company N.V., een biofarmaceutisch bedrijf in een laat stadium, ontwikkelt therapieën om de zorg voor patiënten met cardiometabole ziekten te verbeteren. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
NAMS Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
NewAmsterdam Pharma Company N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$36.11 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$42.21 |
| 52 Week Laag | US$16.79 |
| Bèta | 0.028 |
| 1 maand verandering | 21.50% |
| 3 maanden verandering | 3.14% |
| 1 Jaar Verandering | 112.29% |
| 3 jaar verandering | 160.72% |
| 5 jaar verandering | 271.88% |
| Verandering sinds IPO | 234.35% |
Recent nieuws en updates
Industry Analysts Just Made A Substantial Upgrade To Their NewAmsterdam Pharma Company N.V. (NASDAQ:NAMS) Revenue Forecasts
Celebrations may be in order for NewAmsterdam Pharma Company N.V. ( NASDAQ:NAMS ) shareholders, with the analysts...NewAmsterdam Pharma: Cholesterol-Lowering Player Is A Risk-On Buy Today
Summary NewAmsterdam Pharma is advancing obicetrapib, an oral CETP inhibitor, targeting unmet LDL-C lowering needs in cardiovascular disease patients. Obicetrapib met primary and secondary endpoints in three Phase 3 trials, with significant LDL-C reductions and favorable safety, supporting regulatory filings in Europe and the US. NAMS anticipates regulatory decisions in Europe in H2 2026, with US NDA likely post-PREVAIL CVOT data; commercial preparations and partnerships are underway. With $729m cash and multiple ongoing studies, NAMS faces single-asset risk but holds significant upside from potential multi-indication approvals and European royalty streams. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NAMS | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.1% | 2.9% | 2.5% |
| 1Y | 112.3% | 33.0% | 26.4% |
Rendement versus industrie: NAMS overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 33 % opleverde.
Rendement versus markt: NAMS overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.4 %.
Prijsvolatiliteit
| NAMS volatility | |
|---|---|
| NAMS Average Weekly Movement | 9.1% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: NAMS heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van NAMS is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 100 | Michael Davidson | www.newamsterdampharma.com |
NewAmsterdam Pharma Company N.V., een biofarmaceutisch bedrijf in een laat stadium, ontwikkelt therapieën om de zorg voor patiënten met cardiometabole ziekten te verbeteren. Het ontwikkelt Obicetrapib, een orale cholesteryl ester transfer protein (CETP)-remmer in lage dosering, die in verschillende klinische onderzoeken wordt gebruikt als monotherapie en combinatietherapie met ezetimibe voor het verlagen van LDL-C bij hart- en vaatziekten. Het bedrijf ontwikkelt ook Obicetrapib, dat in Fase 2a klinisch onderzoek is voor de ziekte van Alzheimer.
NewAmsterdam Pharma Company N.V. Samenvatting
| NAMS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$4.14b |
| Inkomsten(TTM) | -US$212.73m |
| Inkomsten(TTM) | US$22.57m |
Is NAMS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NAMS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$22.57m |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$22.57m |
| Overige uitgaven | US$235.30m |
| Inkomsten | -US$212.73m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -1.82 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | -942.76% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde NAMS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 11:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
NewAmsterdam Pharma Company N.V. wordt gevolgd door 19 analisten. 15 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Steven Seedhouse | Cantor Fitzgerald & Co. |
| Geoffrey Meacham | Citigroup Inc |
| Asad Haider | Goldman Sachs |