Veracyte (VCYT) Aandelenoverzicht
Veracyte, Inc. is actief als diagnostisch bedrijf in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor VCYT uit onze risicocontroles.
VCYT Community Fair Values
Create NarrativeSee what 19 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Veracyte, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$45.03 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$50.71 |
| 52 Week Laag | US$22.61 |
| Bèta | 1.88 |
| 1 maand verandering | 31.17% |
| 3 maanden verandering | 26.06% |
| 1 Jaar Verandering | 60.99% |
| 3 jaar verandering | 75.35% |
| 5 jaar verandering | 23.03% |
| Verandering sinds IPO | 239.85% |
Recent nieuws en updates
VCYT: Mixed Price Revisions Will Pressure Expectations For Future Cash Flow Repricing
Narrative Update Veracyte's updated analyst price target shifts to $37.23 from $38.59, as analysts factor in a slightly higher discount rate, more moderate revenue growth expectations, a higher projected profit margin, and a lower assumed future P/E multiple, informed by recent mixed target revisions and a new bullish initiation. Analyst Commentary Recent research on Veracyte reflects a split view, with some firms turning more constructive while several bearish analysts have trimmed price targets and highlighted execution and valuation risks.Shareholders Will Be Pleased With The Quality of Veracyte's (NASDAQ:VCYT) Earnings
When companies post strong earnings, the stock generally performs well, just like Veracyte, Inc.'s ( NASDAQ:VCYT...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| VCYT | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.0% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 61.0% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: VCYT overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: VCYT overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| VCYT volatility | |
|---|---|
| VCYT Average Weekly Movement | 10.1% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: VCYT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van VCYT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 755 | Marc Stapley | www.veracyte.com |
Veracyte, Inc. is actief als diagnostisch bedrijf in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf biedt Afirma Genomic Sequencing Classifier voor schildklierkanker; Decipher Prostate Genomic Classifiers voor prostaatkankerdiagnose; Decipher Bladder Genomic Classifier voor blaaskankerdiagnose; Prosigna Breast Cancer Assay voor borstkankerdiagnose; en Percepta Nasal Swab Test voor longkankerdiagnose. Het bedrijf levert ook het nCounter analysesysteem.
Veracyte, Inc. Samenvatting
| VCYT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.59b |
| Inkomsten(TTM) | US$88.01m |
| Inkomsten(TTM) | US$541.74m |
Is VCYT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| VCYT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$541.74m |
| Kosten van inkomsten | US$146.77m |
| Brutowinst | US$394.97m |
| Overige uitgaven | US$306.96m |
| Inkomsten | US$88.01m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.10 |
| Brutomarge | 72.91% |
| Nettowinstmarge | 16.25% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde VCYT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 20:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Veracyte, Inc. wordt gevolgd door 24 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Paul Knight | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| Sung Ji Nam | BTIG |
| Kyle Mikson | Canaccord Genuity |