Neuronetics (STIM) Aandelenoverzicht
Neuronetics, Inc. biedt in de Verenigde Staten en internationaal behandelingen aan voor patiënten met neurologische aandoeningen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
STIM Community Fair Values
See what 10 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Neuronetics, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.20 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$4.85 |
| 52 Week Laag | US$0.80 |
| Bèta | 1.13 |
| 1 maand verandering | -28.57% |
| 3 maanden verandering | -10.45% |
| 1 Jaar Verandering | -69.77% |
| 3 jaar verandering | -56.68% |
| 5 jaar verandering | -91.42% |
| Verandering sinds IPO | -95.68% |
Recent nieuws en updates
STIM: Recalibrated Assumptions And Policy Tailwinds Will Drive Future Repricing
Analysts have trimmed their price target on Neuronetics by $4 to reflect updated assumptions on discount rates, profit margins, and future P/E expectations. This results in a slightly lower fair value outlook while keeping the core narrative largely intact.STIM: Reset Expectations And Higher Discount Rate Will Support Future Repricing
Analysts have lowered their price target on Neuronetics by $4, reflecting updated views on the discount rate, profit margin assumptions, and future P/E levels. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the revised price target as closer to their current assumptions on discount rates and future P/E levels, which they see as a more grounded reflection of Neuronetics' risk profile.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| STIM | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.7% | 1.8% | 1.2% |
| 1Y | -69.8% | -17.9% | 28.7% |
Rendement versus industrie: STIM presteerde slechter dan de US Medical Equipment -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -17.9 % opleverde.
Rendement versus markt: STIM presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| STIM volatility | |
|---|---|
| STIM Average Weekly Movement | 16.7% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van STIM is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 17% ) van STIM is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2001 | 658 | Dan Reuvers | neurostar.com/neuronetics |
Neuronetics, Inc. biedt kantoorbehandelingen voor patiënten met neurologische aandoeningen in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf levert het NeuroStar Advanced Therapy System, een niet-invasieve en niet-systemische behandeling op kantoor voor de behandeling van volwassen patiënten met depressieve stoornissen. Het NeuroStar Advanced Therapy System maakt gebruik van transcraniële magnetische stimulatie om een gepulseerd magnetisch veld van MRI-sterkte te creëren dat elektrische stroompjes opwekt die ontworpen zijn om specifieke gebieden van de hersenen te stimuleren die geassocieerd worden met stemming.
Neuronetics, Inc. Samenvatting
| STIM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$83.51m |
| Inkomsten(TTM) | -US$37.11m |
| Inkomsten(TTM) | US$151.64m |
Is STIM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| STIM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$151.64m |
| Kosten van inkomsten | US$78.51m |
| Brutowinst | US$73.12m |
| Overige uitgaven | US$110.24m |
| Inkomsten | -US$37.11m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.53 |
| Brutomarge | 48.22% |
| Nettowinstmarge | -24.48% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 359.3% |
Hoe presteerde STIM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 18:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Neuronetics, Inc. wordt gevolgd door 3 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| William Plovanic | Canaccord Genuity |
| Daniel Stauder | Citizens JMP Securities, LLC |
| Adam Maeder | Piper Sandler Companies |