Brinker International (EAT) Aandelenoverzicht
Brinker International, Inc. is samen met haar dochterondernemingen eigenaar, ontwikkelaar, uitbater en franchisegever van casual dining restaurants in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 6/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 6/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
EAT Community Fair Values
See what 56 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Brinker International, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$137.41 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$187.12 |
| 52 Week Laag | US$100.30 |
| Bèta | 1.33 |
| 1 maand verandering | -0.91% |
| 3 maanden verandering | -2.66% |
| 1 Jaar Verandering | -11.08% |
| 3 jaar verandering | 253.24% |
| 5 jaar verandering | 123.61% |
| Verandering sinds IPO | 9,291.12% |
Recent nieuws en updates
EAT: Chili’s Brand Flywheel And Share Repurchases Will Support Future Upside
Brinker International's consensus analyst price target has shifted as firms adjusted their views by increments ranging from cuts of $4 to $18 to raises of $2 to $5. Many analysts are pointing to Chili's brand momentum, evolving expectations for earnings growth, and differing views on how sustainable recent traffic trends may be.EAT: Chili’s Brand Flywheel And Remodel Program Will Support Future Upside
Brinker International's analyst price targets have seen both raises and cuts recently, with net adjustments of a few dollars around prior levels as analysts factor in updated views on Chili's brand momentum, remodel plans, and earnings growth prospects. Analyst Commentary Recent research on Brinker International reflects a mix of enthusiasm and caution, with price targets adjusted both higher and lower as analysts reassess Chili's turnaround progress, store remodel plans, and earnings visibility.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| EAT | US Hospitality | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.9% | -0.4% | 1.2% |
| 1Y | -11.1% | -4.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: EAT presteerde slechter dan de US Hospitality -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -4.4 % opleverde.
Rendement versus markt: EAT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| EAT volatility | |
|---|---|
| EAT Average Weekly Movement | 8.6% |
| Hospitality Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: EAT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van EAT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1975 | 83,840 | Kevin Hochman | brinker.com |
Brinker International, Inc. is samen met haar dochterondernemingen eigenaar, ontwikkelaar, exploitant en franchisegever van casual dining restaurants in de Verenigde Staten en internationaal. Het exploiteert en franchiseert de restaurantmerken Chili's Grill & Bar en Maggiano's Little Italy. Het bedrijf is opgericht in 1975 en heeft zijn hoofdkantoor in Dallas, Texas.
Brinker International, Inc. Samenvatting
| EAT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.89b |
| Inkomsten(TTM) | US$462.90m |
| Inkomsten(TTM) | US$5.73b |
Is EAT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| EAT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$5.73b |
| Kosten van inkomsten | US$4.67b |
| Brutowinst | US$1.07b |
| Overige uitgaven | US$603.20m |
| Inkomsten | US$462.90m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 25, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 10.79 |
| Brutomarge | 18.59% |
| Nettowinstmarge | 8.07% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 85.4% |
Hoe presteerde EAT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 06:51 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/25 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/25 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Brinker International, Inc. wordt gevolgd door 40 analisten. 18 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| John Staszak | Argus Research Company |
| Jeffrey Bernstein | Barclays |
| Jeffrey Bernstein | Barclays |