Rocket Lab (RKLB) Aandelenoverzicht
Rocket Lab Corporation, een ruimtevaartbedrijf, levert lanceerdiensten en oplossingen voor ruimtesystemen in de Verenigde Staten, Canada, Japan en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
RKLB Community Fair Values
See what 998 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Rocket Lab Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$135.76 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$139.76 |
| 52 Week Laag | US$25.24 |
| Bèta | 2.31 |
| 1 maand verandering | 70.38% |
| 3 maanden verandering | 93.39% |
| 1 Jaar Verandering | 372.04% |
| 3 jaar verandering | 2,857.73% |
| 5 jaar verandering | 1,252.19% |
| Verandering sinds IPO | n/a |
Recent nieuws en updates
Rocket Lab: This Flight Is Just Beginning
Summary Rocket Lab (RKLB) accelerates vertical integration with key acquisitions to secure critical components and improve margins. Acquisitions of Mynaric AG and Motiv Space Systems enhance RKLB's technology stack, supply chain control, and competitiveness in national security missions. RKLB's selection for the U.S. Space Force's Space Based Interceptor program and a $30M HASTE contract reinforce its defense sector positioning. With a $2.2B backlog and strong Neutron rocket demand, RKLB demonstrates robust customer confidence and growth prospects. Read the full article on Seeking AlphaRKLB: Future Space Systems Backlog Delivery Risks May Restrain Elevated Expectations
Rocket Lab’s updated fair value estimate has shifted from about $87 to roughly $104, as analysts point to a series of higher price targets and new Buy ratings that emphasize the stock’s role as a scaled Western launch and space systems platform, as well as views that its potential share of the broader space economy is still being underappreciated. Analyst Commentary Recent Street research around Rocket Lab has centered on its role as a scaled Western launch and space systems platform, with several analysts updating ratings and price targets following earnings, backlog commentary, and sector-wide space coverage launches.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RKLB | US Aerospace & Defense | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.6% | 2.2% | 1.2% |
| 1Y | 372.0% | 30.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: RKLB overtrof de US Aerospace & Defense industrie, die het afgelopen jaar een rendement 30.6 % opleverde.
Rendement versus markt: RKLB overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| RKLB volatility | |
|---|---|
| RKLB Average Weekly Movement | 15.8% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 9.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van RKLB is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 16% ) van RKLB is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 2,600 | Peter Beck | rocketlabcorp.com |
Rocket Lab Corporation, een ruimtevaartbedrijf, levert lanceerdiensten en oplossingen voor ruimtesystemen in de Verenigde Staten, Canada, Japan en internationaal. Het bedrijf is actief in de segmenten lanceerdiensten en ruimtesystemen. Het bedrijf levert lanceerdiensten, ruimtevaartuigontwerpdiensten, ruimtevaartuigonderdelen, ruimtevaartuigfabricage, optische systemen en andere ruimtevaartuigen en on-orbit managementoplossingen en constellatiemanagementdiensten, en ontwerpt en produceert kleine en middelgrote raketten en ontwikkelt vlucht- en grondsoftware.
Rocket Lab Corporation Samenvatting
| RKLB fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$78.59b |
| Inkomsten(TTM) | -US$182.61m |
| Inkomsten(TTM) | US$679.58m |
Is RKLB overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RKLB resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$679.58m |
| Kosten van inkomsten | US$431.15m |
| Brutowinst | US$248.43m |
| Overige uitgaven | US$431.04m |
| Inkomsten | -US$182.61m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.32 |
| Brutomarge | 36.56% |
| Nettowinstmarge | -26.87% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 1.7% |
Hoe presteerde RKLB op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 20:30 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Rocket Lab Corporation wordt gevolgd door 29 analisten. 19 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Peter Arment | Baird |
| Ronald Epstein | BofA Global Research |
| Andre Madrid | BTIG |