Freightways Group (FRW) Aandelenoverzicht
Freightways Group Limited levert, samen met zijn dochterondernemingen, exprespakketten en zakelijke post en informatiebeheerdiensten in Nieuw-Zeeland, Australië en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
FRW onze risicocontroles hebben doorstaan.
FRW Community Fair Values
Create NarrativeSee what 18 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Freightways Group Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NZ$13.43 |
| 52 Week Hoogtepunt | NZ$15.25 |
| 52 Week Laag | NZ$10.53 |
| Bèta | 0.64 |
| 1 maand verandering | 6.84% |
| 3 maanden verandering | -6.41% |
| 1 Jaar Verandering | 25.28% |
| 3 jaar verandering | 49.22% |
| 5 jaar verandering | 9.63% |
| Verandering sinds IPO | 680.81% |
Recent nieuws en updates
FRW: Future Dividend Profile Will Support A More Confident Earnings Outlook
Analysts have trimmed their price target on Freightways Group slightly, with fair value moving from NZ$15.36 to NZ$15.19 as they factor in updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E. Valuation Changes Fair Value: NZ$15.36 has edged down slightly to NZ$15.19.FRW: Upcoming Dividend Schedule Will Support A More Confident Future Earnings Outlook
Analysts have nudged their fair value estimate for Freightways Group slightly higher to NZ$15.36 from NZ$15.34, reflecting small adjustments to the discount rate and long run assumptions on profit margins and future P/E multiples. What's in the News Freightways Group declared a cash dividend of NZ$0.24705882 per share for the six months ended December 31, 2025, giving investors clarity on the upcoming payout schedule.FRW: Upcoming Dividend Timeline Will Support A More Confident Earnings Outlook
Analysts have made a small upward revision to their Freightways Group valuation, nudging the fair value estimate from NZ$15.31 to NZ$15.34 as they refresh assumptions around the discount rate, long run revenue growth, profit margins, and future P/E expectations. What's in the News Freightways Group declared a cash dividend of NZ$0.24705882 per share for the six months ended December 31, 2025, giving you clear visibility on the latest payout terms (Key Developments).FRW: Upcoming Dividend Schedule Will Support A More Confident Earnings Outlook
Analysts have nudged their price target for Freightways Group slightly higher to NZ$15.31 from NZ$15.28. This reflects updated assumptions around the discount rate, long-term revenue growth, profit margins and future P/E multiples.FRW: Dividend Timeline Will Support A More Confident Forward Earnings Outlook
Freightways Group's analyst price target has been adjusted slightly higher to around NZ$15.28 from NZ$15.27. Analysts point to updated assumptions on discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E as the key drivers of this fine tuning.FRW: Dividend Timeline And Refined Assumptions Will Support A Steady Outlook
Analysts have nudged their price target for Freightways Group higher to NZ$15.27 from NZ$14.79, reflecting updated assumptions for discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E levels. What's in the News Freightways Group declared a cash dividend of NZ$0.24705882 per share for the six months ended December 31, 2025, giving investors clarity on the latest distribution per share (Key Developments).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| FRW | NZ Logistics | NZ Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.6% | 7.2% | 3.1% |
| 1Y | 25.3% | -3.8% | 5.8% |
Rendement versus industrie: FRW overtrof de NZ Logistics industrie, die het afgelopen jaar een rendement -3.8 % opleverde.
Rendement versus markt: FRW overtrof de NZ markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 5.8 %.
Prijsvolatiliteit
| FRW volatility | |
|---|---|
| FRW Average Weekly Movement | 4.1% |
| Logistics Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 4.0% |
| 10% most volatile stocks in NZ Market | 8.3% |
| 10% least volatile stocks in NZ Market | 2.9% |
Stabiele aandelenkoers: FRW heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de NZ markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van FRW is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1964 | n/a | Mark Troughear | www.freightways.co.nz |
Freightways Group Limited biedt samen met zijn dochterondernemingen expresspakket- en bedrijfspost en informatiebeheerdiensten aan in Nieuw-Zeeland, Australië en internationaal. Het bedrijf opereert via de segmenten Express Package and Business Mail, Information Management en Corporate and Other. Het bedrijf biedt netwerkkoeriersdiensten aan onder de merknamen New Zealand Couriers, Post Haste Couriers, Castle Parcels, Allied Express en NOW Couriers; point-to-point koeriersdiensten onder de merknamen SUB60, Stuck en Kiwi Express; en beveiligde logistieke diensten onder de merknaam Security Express.
Freightways Group Limited Samenvatting
| FRW fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NZ$2.40b |
| Inkomsten(TTM) | NZ$87.63m |
| Inkomsten(TTM) | NZ$1.35b |
Is FRW overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| FRW resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | NZ$1.35b |
| Kosten van inkomsten | NZ$946.73m |
| Brutowinst | NZ$398.88m |
| Overige uitgaven | NZ$311.25m |
| Inkomsten | NZ$87.63m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.49 |
| Brutomarge | 29.64% |
| Nettowinstmarge | 6.51% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 46.0% |
Hoe presteerde FRW op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 12:12 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Freightways Group Limited wordt gevolgd door 9 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Philip Campbell | Citigroup Inc |
| Geoff Zame | Deutsche Bank |
| Andrew Bowley | Forsyth Barr Group Ltd. |