Mitchell Services (MSV) Aandelenoverzicht
Mitchell Services Limited levert samen met haar dochterondernemingen diensten op het gebied van exploratie, mijnbouw en geotechnisch boren aan de exploratie-, mijnbouw- en energie-industrie in Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
MSV Community Fair Values
See what 11 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Mitchell Services Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$0.53 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$0.61 |
| 52 Week Laag | AU$0.23 |
| Bèta | 0.51 |
| 1 maand verandering | 7.14% |
| 3 maanden verandering | 9.38% |
| 1 Jaar Verandering | 87.50% |
| 3 jaar verandering | 56.72% |
| 5 jaar verandering | 23.53% |
| Verandering sinds IPO | -79.41% |
Recent nieuws en updates
MSV: Special Dividend And Stable Assumptions Will Support Balanced Future Returns
Analysts have reaffirmed their price target for Mitchell Services at A$0.50, reflecting updated assumptions around discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E while keeping their fair value view unchanged. What's in the News Mitchell Services has announced a special dividend of A$0.04000000 per share for the six month period ended December 31, 2025 (Key Developments).MSV: Special Dividend And Steady Assumptions Will Support Attractive Upside Potential
Analysts have made a small adjustment to their valuation work on Mitchell Services, with the updated price target now reflecting a slightly lower discount rate and future P/E assumptions, while keeping fair value and profit margin expectations broadly unchanged. What's in the News Mitchell Services announced a special dividend of A$0.04000000 per share for the six months ended December 31, 2025, with payment scheduled for March 17, 2026 (company announcement).MSV: Special Dividend And Steady Assumptions Will Shape Measured Outlook
Analysts have nudged their price target for Mitchell Services slightly higher to A$0.50, reflecting modest tweaks to their discount rate and future P/E assumptions while keeping fair value and growth expectations broadly unchanged. What's in the News Mitchell Services has announced a special dividend of A$0.04 per share for the six month period ended December 31, 2025, fully franked for eligible shareholders (Key Developments).MSV: Special Dividend And Higher Future P/E Will Shape Balanced Outlook
Analysts have left their price target for Mitchell Services unchanged at A$0.50, reflecting slightly softer assumptions for revenue growth and profit margins and a small adjustment to the discount rate and future P/E expectations. What's in the News Mitchell Services has announced a special dividend of A$0.04 per share for the six months ended December 31, 2025, fully franked.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MSV | AU Metals and Mining | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 12.9% | 3.4% | 1.0% |
| 1Y | 87.5% | 59.3% | 3.1% |
Rendement versus industrie: MSV overtrof de Australian Metals and Mining industrie, die het afgelopen jaar een rendement 59.3 % opleverde.
Rendement versus markt: MSV overtrof de Australian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 3.1 %.
Prijsvolatiliteit
| MSV volatility | |
|---|---|
| MSV Average Weekly Movement | 8.4% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 12.2% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: MSV heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van MSV is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1969 | 567 | Andrew Elf | www.mitchellservices.com.au |
Mitchell Services Limited levert, samen met haar dochterondernemingen, diensten op het gebied van exploratie, mijnbouw en geotechnisch boren aan de exploratie-, mijnbouw- en energie-industrie in Australië. Het bedrijf levert boordiensten, zoals greenfield-exploratie, projecthaalbaarheid, mijnexploratie en brondefinitie, ontwikkeling en productie, evenals decarbonisatieoplossingen. Het biedt ook oppervlakteboordiensten aan, waaronder diamantboringen, directionele boringen, roterende modderboringen, mijnbouwdiensten, boren naar mineralen (MPD), geotechnische boringen, waterboringen en omgekeerde circulatie.
Mitchell Services Limited Samenvatting
| MSV fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$111.28m |
| Inkomsten(TTM) | AU$8.94m |
| Inkomsten(TTM) | AU$199.80m |
Is MSV overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MSV resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$199.80m |
| Kosten van inkomsten | AU$121.65m |
| Brutowinst | AU$78.15m |
| Overige uitgaven | AU$69.21m |
| Inkomsten | AU$8.94m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.042 |
| Brutomarge | 39.11% |
| Nettowinstmarge | 4.47% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde MSV op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 22:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Mitchell Services Limited wordt gevolgd door 2 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tom Sartor | Morgans Financial Limited |
| Christopher Creech | Morgans Financial Limited |