Empire State Realty Trust (ESRT) Hisse Özeti
Empire State Realty Trust, Inc. iyi kiralanmış, modernize edilmiş, iyi konumlandırılmış ofisler ve çok aileli varlıklardan oluşan bir portföyün sahibi olan ve işleten New York odaklı bir GYO'dur. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
+ 1 daha fazla risk
ESRT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Empire State Realty Trust, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$5.77 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$8.76 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$4.87 |
| Beta | 1.36 |
| 1 Aylık Değişim | 1.41% |
| 3 Aylık Değişim | -4.63% |
| 1 Yıllık Değişim | -25.45% |
| 3 Yıllık Değişim | -6.48% |
| 5 Yıllık Değişim | -53.32% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -55.95% |
Son Haberler & Güncellemeler
ESRT: NYC Leasing And Capital Recycling Will Support Future Repricing Potential
Analysts recently lowered their price target on Empire State Realty Trust by $1.25 to reflect updated views on the company’s outlook and valuation drivers. Analyst Commentary Analysts trimming the price target by $1.25 signals a recalibration of expectations rather than a complete shift in the core thesis around Empire State Realty Trust.ESRT: NYC Leasing And Capital Recycling Will Support Forward Repricing Potential
Analysts have trimmed their price targets on Empire State Realty Trust to $7.00 from $8.25, citing updated views on revenue growth, profit margins, discount rates, and future P/E assumptions. Analyst Commentary Recent research updates on Empire State Realty Trust have focused on recalibrating price targets to US$7.00, with analysts aligning their views around current assumptions for revenue, margins, discount rates, and P/E multiples.Recent updates
Hissedar Getirileri
| ESRT | US Office REITs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.4% | 4.2% | 2.5% |
| 1Y | -25.5% | -8.6% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: ESRT geçen yıl % -8.6 oranında getiri sağlayan US Office REITs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: ESRT geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| ESRT volatility | |
|---|---|
| ESRT Average Weekly Movement | 4.2% |
| Office REITs Industry Average Movement | 4.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ESRT son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: ESRT 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2011 | 642 | Tony Malkin | www.esrtreit.com |
Empire State Realty Trust, Inc. iyi kiralanmış, modernize edilmiş, iyi konumlandırılmış ofisler ve çok aileli varlıklardan oluşan bir portföyün sahibi ve işletmecisi olan NYC odaklı bir GYO'dur. ESRT'nin amiral gemisi Empire State Binası, (Dünyanın En Ünlü Binası) ikonik Gözlemevi'ne sahiptir. Şirket, enerji verimliliği ve iç mekan çevre kalitesi konularında tanınmış bir liderdir.
Empire State Realty Trust, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| ESRT temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$1.58b |
| Kazançlar(TTM) | US$35.42m |
| Gelir(TTM) | US$776.71m |
ESRT aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ESRT gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$776.71m |
| Gelir Maliyeti | US$369.01m |
| Brüt Kâr | US$407.70m |
| Diğer Giderler | US$372.28m |
| Kazançlar | US$35.42m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.21 |
| Brüt Marj | 52.49% |
| Net Kâr Marjı | 4.56% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 127.1% |
ESRT uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
ESRT güvenilir bir temettü ödüyor mu?
ESRT temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Empire State Realty Trust temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 15 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jun 30 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 18 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 33 days |
ESRT güvenilir bir temettü ödüyor mu?
ESRT temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 22:57 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Empire State Realty Trust, Inc. 18 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| John Kim | BMO Capital Markets Equity Research |
| Jing Xian Tan Bonnel | BofA Global Research |
| William Catherwood | BTIG |