Brixmor Property Group (BRX) Hisse Özeti
Brixmor Property Group Inc. yüksek kaliteli, ulusal bir açık hava alışveriş merkezi portföyünün sahibidir ve işletmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 4/6 |
Ödüller
Risk Analizi
BRX Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Brixmor Property Group Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$30.84 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$31.49 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$24.66 |
| Beta | 0.98 |
| 1 Aylık Değişim | 1.61% |
| 3 Aylık Değişim | 2.46% |
| 1 Yıllık Değişim | 22.58% |
| 3 Yıllık Değişim | 55.60% |
| 5 Yıllık Değişim | 31.74% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 51.18% |
Son Haberler & Güncellemeler
BRX: Strip Centers And Redevelopment Pipeline Are Expected To Support Balanced 2026 Outlook
Analysts have lifted the implied fair value estimate for Brixmor Property Group from about $32.38 to roughly $32.67 per share, citing updated assumptions that include slightly higher revenue growth expectations, a modest adjustment to the discount rate, a lower profit margin input, and a higher forward P/E multiple supported by a series of recent price target increases across the Street. Analyst Commentary Recent Street research on Brixmor Property Group has been consistently focused on refining valuation targets, updating models after quarterly results, and reassessing the outlook for strip retail and shopping center REITs. Most of these views are expressed through higher price targets, updated FFO estimates, and commentary on capital allocation and sector positioning.BRX: Strip Centers And Redevelopment Execution Are Expected To Support Balanced 2026 Outlook
Analysts have nudged the fair value estimate for Brixmor Property Group slightly higher to $32.38, reflecting a series of upward price target revisions that reference updated FFO models, a higher future P/E assumption, and continued interest in strip retail REITs and shopping center names heading into 2026. Analyst Commentary Recent Street research on Brixmor Property Group has centered on refreshed models following Q4 retail REIT results, higher forward FFO assumptions, and reassessments of the strip center space heading into 2026.Recent updates
Hissedar Getirileri
| BRX | US Retail REITs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.3% | 1.7% | 1.2% |
| 1Y | 22.6% | 20.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: BRX geçen yıl % 20.3 oranında getiri sağlayan US Retail REITs sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: BRX geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| BRX volatility | |
|---|---|
| BRX Average Weekly Movement | 2.2% |
| Retail REITs Industry Average Movement | 2.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: BRX son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: BRX 'nin haftalık oynaklığı ( 2% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2011 | 463 | Brian Finnegan | www.brixmor.com |
Brixmor Property Group Inc. yüksek kaliteli, ulusal bir açık hava alışveriş merkezi portföyünün sahibidir ve işletmektedir. Şirketin 344 perakende merkezi, yerleşik ticaret alanlarında yaklaşık 62 milyon fit kare birinci sınıf perakende alanından oluşmaktadır. Brixmor'un mülkleri vizyonlarını (hizmet verdiğimiz toplulukların merkezi olmak) yansıtır ve gelişen ulusal, bölgesel ve yerel perakendecilerin çeşitli bir karışımına ev sahipliği yapar.
Brixmor Property Group Inc. Temel Bilgiler Özeti
| BRX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$9.46b |
| Kazançlar(TTM) | US$443.52m |
| Gelir(TTM) | US$1.39b |
BRX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| BRX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.39b |
| Gelir Maliyeti | US$343.73m |
| Brüt Kâr | US$1.05b |
| Diğer Giderler | US$601.66m |
| Kazançlar | US$443.52m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 28, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.45 |
| Brüt Marj | 75.25% |
| Net Kâr Marjı | 31.93% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 181.0% |
BRX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
BRX güvenilir bir temettü ödüyor mu?
BRX temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Brixmor Property Group temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jul 02 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 15 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 36 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 49 days |
BRX güvenilir bir temettü ödüyor mu?
BRX temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 15:22 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Brixmor Property Group Inc. 31 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jonathan Pong | Baird |
| Ross Smotrich | Barclays |
| John Kim | BMO Capital Markets Equity Research |