NNN REIT (NNN) Hisse Özeti
NNN REIT, Inc. genellikle uzun vadeli, net kiralamalara tabi olan ve devam eden minimum sermaye harcaması olan yüksek kaliteli mülklere yatırım yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 6/6 |
Ödüller
Risk Analizi
NNN Community Fair Values
See what 87 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
NNN REIT, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$44.85 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$46.03 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$38.90 |
| Beta | 0.80 |
| 1 Aylık Değişim | 1.84% |
| 3 Aylık Değişim | -1.04% |
| 1 Yıllık Değişim | 8.07% |
| 3 Yıllık Değişim | 5.50% |
| 5 Yıllık Değişim | -6.29% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 337.56% |
Son Haberler & Güncellemeler
NNN: Fair Outlook As Acquisition Spreads And Capital Costs Shape 2026 Balance
Analysts have nudged the consolidated fair value estimate for NNN REIT higher from about $45.43 to roughly $45.97. This reflects a series of recent price target increases from firms such as Citi, Morgan Stanley, Barclays, Evercore ISI, UBS, and BofA that highlight updated views on acquisition activity, investment spreads, and expected investment levels across triple net REITs. Analyst Commentary Recent research paints a mixed picture for NNN REIT, with several firms lifting price targets while at least one has turned more cautious on the stock.NNN REIT: This Dividend Champion Belongs In Retirement Portfolios
Summary NNN REIT remains a Buy, offering an attractive valuation with a solid margin of safety and a sustainable, growing dividend yield. NNN delivered a strong Q1, with AFFO of $0.87 per share, 98.6% occupancy, and several acquisitions at a 7.5% cap rate. Management's proactive portfolio optimization and zero exposure to recent major tenant bankruptcies—unlike peers—underscore NNN's resilience versus peers. Risks from Iran-driven inflation and elevated rates are reflected in NNN's conservative valuation, supporting long-term upside potential as macro conditions improve. Read the full article on Seeking AlphaNNN: Post Rally Rating Shifts And 2026 Guidance Will Frame Balanced Outlook
Analysts nudged the fair value estimate for NNN REIT higher by about $0.20 to $45.43, reflecting modest adjustments to the discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions after a series of recent price target revisions across the Street. Analyst Commentary Recent research has focused on incremental price target revisions and one rating downgrade, providing a mixed but informative set of views on NNN REIT's valuation and execution.Recent updates
Hissedar Getirileri
| NNN | US Retail REITs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.3% | 0.3% | 1.8% |
| 1Y | 8.1% | 17.4% | 28.4% |
Getiri vs. Endüstri: NNN geçen yıl % 17.4 oranında getiri sağlayan US Retail REITs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: NNN geçen yıl % 28.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| NNN volatility | |
|---|---|
| NNN Average Weekly Movement | 2.1% |
| Retail REITs Industry Average Movement | 2.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.7% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NNN son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: NNN 'nin haftalık oynaklığı ( 2% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1984 | 85 | Steve Horn | www.nnnreit.com |
NNN REIT, Inc. genellikle uzun vadeli, net kiralamalara tabi olan ve devam eden minimum sermaye harcaması olan yüksek kaliteli mülklere yatırım yapmaktadır. 31 Aralık 2025 itibariyle Şirket, 50 eyaletin tamamında, Columbia Bölgesi'nde ve Porto Riko'da yaklaşık 39,6 milyon fit kare brüt kiralanabilir alana ve 10,2 yıllık ağırlıklı ortalama kalan kira süresine sahip 3.692 mülke sahiptir. NNN, yıllık temettülerini 36 veya daha fazla yıl üst üste artıran halka açık üç gayrimenkul yatırım ortaklığından biridir.
NNN REIT, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| NNN temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$8.53b |
| Kazançlar(TTM) | US$386.55m |
| Gelir(TTM) | US$935.78m |
NNN aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NNN gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$935.78m |
| Gelir Maliyeti | US$37.81m |
| Brüt Kâr | US$897.98m |
| Diğer Giderler | US$511.43m |
| Kazançlar | US$386.55m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.03 |
| Brüt Marj | 95.96% |
| Net Kâr Marjı | 41.31% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 110.4% |
NNN uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 12:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
NNN REIT, Inc. 30 Bu analistlerden 12, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Wesley Golladay | Baird |
| Richard Hightower | Barclays |
| Nathan Crossett | BNP Paribas |