Neuronetics (STIM) Hisse Özeti
Neuronetics, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda nöro-sağlık bozuklukları olan hastalar için ofis içi tedaviler sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 0/6 |
STIM Community Fair Values
See what 10 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Neuronetics, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$1.20 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$4.85 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.80 |
| Beta | 1.13 |
| 1 Aylık Değişim | -28.57% |
| 3 Aylık Değişim | -5.51% |
| 1 Yıllık Değişim | -69.92% |
| 3 Yıllık Değişim | -58.90% |
| 5 Yıllık Değişim | -91.16% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -95.68% |
Son Haberler & Güncellemeler
STIM: Recalibrated Assumptions And Policy Tailwinds Will Drive Future Repricing
Analysts have trimmed their price target on Neuronetics by $4 to reflect updated assumptions on discount rates, profit margins, and future P/E expectations. This results in a slightly lower fair value outlook while keeping the core narrative largely intact.STIM: Reset Expectations And Higher Discount Rate Will Support Future Repricing
Analysts have lowered their price target on Neuronetics by $4, reflecting updated views on the discount rate, profit margin assumptions, and future P/E levels. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the revised price target as closer to their current assumptions on discount rates and future P/E levels, which they see as a more grounded reflection of Neuronetics' risk profile.Recent updates
Hissedar Getirileri
| STIM | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.7% | 2.0% | 1.1% |
| 1Y | -69.9% | -17.9% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: STIM geçen yıl % -17.9 oranında getiri sağlayan US Medical Equipment sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: STIM geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| STIM volatility | |
|---|---|
| STIM Average Weekly Movement | 16.6% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: STIM hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: STIM 'nin haftalık oynaklığı ( 17% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2001 | 658 | Dan Reuvers | neurostar.com/neuronetics |
Neuronetics, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda nöro-sağlık bozuklukları olan hastalar için ofis içi tedaviler sağlamaktadır. Şirket, majör depresif bozukluğu olan yetişkin hastaları tedavi etmek için non-invaziv ve sistemik olmayan ofis tabanlı bir tedavi olan NeuroStar Gelişmiş Terapi Sistemi sunmaktadır. NeuroStar Gelişmiş Terapi Sistemi, beynin ruh haliyle ilişkili belirli bölgelerini uyarmak için tasarlanmış elektrik akımlarını indükleyen darbeli, MRI gücünde bir manyetik alan oluşturmak için transkraniyal manyetik stimülasyon kullanır.
Neuronetics, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| STIM temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$83.51m |
| Kazançlar(TTM) | -US$37.11m |
| Gelir(TTM) | US$151.64m |
STIM aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| STIM gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$151.64m |
| Gelir Maliyeti | US$78.51m |
| Brüt Kâr | US$73.12m |
| Diğer Giderler | US$110.24m |
| Kazançlar | -US$37.11m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.53 |
| Brüt Marj | 48.22% |
| Net Kâr Marjı | -24.48% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 359.3% |
STIM uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 15:05 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Neuronetics, Inc. 3 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| William Plovanic | Canaccord Genuity |
| Daniel Stauder | Citizens JMP Securities, LLC |
| Adam Maeder | Piper Sandler Companies |