USA Compression Partners (USAC) Hisse Özeti
USA Compression Partners, LP, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğal gaz sıkıştırma hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 2/6 |
USAC Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
USA Compression Partners, LP Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$29.09 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$30.55 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$21.85 |
| Beta | 0.18 |
| 1 Aylık Değişim | 5.70% |
| 3 Aylık Değişim | 7.98% |
| 1 Yıllık Değişim | 16.31% |
| 3 Yıllık Değişim | 54.57% |
| 5 Yıllık Değişim | 88.53% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 70.02% |
Son Haberler & Güncellemeler
USAC: Tight Capacity And Broad Reach Will Shape Measured Future Outlook
Analysts have raised their price targets for USA Compression Partners into the low $30s, citing tightening industry capacity, the company's broad geographic footprint across key basins, and what they view as an attractive current valuation as the main factors behind the change. Analyst Commentary Recent research updates give you a sense of how analysts are framing USA Compression Partners, with some leaning more constructive on the units while others stay cautious on valuation and timing.USAC: Tight Capacity And Broad Footprint Will Shape Balanced Future Prospects
Analysts have nudged their price view on USA Compression Partners higher, with the updated fair value estimate moving from about $28.17 to $29.00. This shift is supported by recent target increases to $30 and $31 that highlight expectations around tightening industry capacity and the partnership's broad geographic footprint.Recent updates
Hissedar Getirileri
| USAC | US Energy Services | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.6% | 0.01% | 1.1% |
| 1Y | 16.3% | 91.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: USAC geçen yıl % 91.6 oranında getiri sağlayan US Energy Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: USAC geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| USAC volatility | |
|---|---|
| USAC Average Weekly Movement | 3.7% |
| Energy Services Industry Average Movement | 7.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: USAC son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: USAC 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1998 | 885 | Clint Green | usacompression.com |
USA Compression Partners, LP, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğal gaz sıkıştırma hizmetleri sunmaktadır. Şirket, petrol şirketlerine ve bağımsız doğal gaz ve ham petrol üreticilerine, işleyicilerine, toplayıcılarına ve taşıyıcılarına ve ayrıca merkezi doğal gaz toplama sistemleri ve işleme tesisleri ve ham petrol kuyularında gaz kaldırma uygulamaları dahil olmak üzere altyapı uygulamaları için sıkıştırma hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, doğal gaz üreticilerine ve orta akım şirketlerine karbondioksit ve hidrojen sülfür giderme gibi doğal gaz arıtma hizmetlerinin yanı sıra doğal gaz soğutma ve dehidrasyon hizmetleri sunmak için bir ekipman filosuna sahiptir ve işletmektedir.
USA Compression Partners, LP Temel Bilgiler Özeti
| USAC temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$4.22b |
| Kazançlar(TTM) | US$125.25m |
| Gelir(TTM) | US$1.08b |
USAC aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| USAC gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.08b |
| Gelir Maliyeti | US$360.77m |
| Brüt Kâr | US$723.37m |
| Diğer Giderler | US$598.12m |
| Kazançlar | US$125.25m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.86 |
| Brüt Marj | 66.72% |
| Net Kâr Marjı | 11.55% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 941.2% |
USAC uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 00:13 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
USA Compression Partners, LP 8 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Michael Gyure | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| Thomas Curran | B. Riley Securities, Inc. |
| Douglas Irwin | Citigroup Inc |