TriIs (4840) Hisse Özeti
TriIs Incorporated, Japonya'da ve uluslararası alanda inşaat danışmanlığı ve moda işleriyle uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
4840 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
TriIs Incorporated Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | JP¥847.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | JP¥1,340.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | JP¥303.00 |
| Beta | -0.19 |
| 1 Aylık Değişim | -7.33% |
| 3 Aylık Değişim | 77.57% |
| 1 Yıllık Değişim | 175.00% |
| 3 Yıllık Değişim | 96.52% |
| 5 Yıllık Değişim | 144.09% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -86.47% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 4840 | JP Construction | JP Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.1% | -7.0% | 1.2% |
| 1Y | 175.0% | 55.4% | 42.1% |
Getiri vs. Endüstri: 4840 geçen yıl % 55.4 oranında getiri sağlayan JP Construction sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 4840 geçen yıl % 42.1 oranında getiri sağlayan JP Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 4840 volatility | |
|---|---|
| 4840 Average Weekly Movement | 17.6% |
| Construction Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.0% |
| 10% most volatile stocks in JP Market | 9.5% |
| 10% least volatile stocks in JP Market | 2.5% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 4840 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda JP piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 4840 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 10% dan 18% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1995 | 13 | Shunpei Iwao | www.triis.co.jp |
TriIs Incorporated, Japonya'da ve uluslararası alanda inşaat danışmanlığı ve moda işleriyle uğraşmaktadır. Şirket, planlama, tasarım, etüt ve yönetim hizmetleri gibi suyla ilgili inşaat danışmanlığı hizmetleri sağlamakta ve barajlar inşa etmektedir. Ayrıca, internet alışveriş merkezleri ve internet sitelerinin işletilmesi yoluyla posta siparişi işine ve giyim, el çantası, aksesuar ve diğer deri ürünlerinin tasarımı, üretimi, ithalatı, ihracatı ve toptan satışına da katılmaktadır.
TriIs Incorporated Temel Bilgiler Özeti
| 4840 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | JP¥7.31b |
| Kazançlar(TTM) | -JP¥647.00m |
| Gelir(TTM) | JP¥1.53b |
4840 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 4840 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | JP¥1.53b |
| Gelir Maliyeti | JP¥1.35b |
| Brüt Kâr | JP¥180.00m |
| Diğer Giderler | JP¥827.00m |
| Kazançlar | -JP¥647.00m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -74.93 |
| Brüt Marj | 11.78% |
| Net Kâr Marjı | -42.34% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 9.3% |
4840 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 20:12 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
TriIs Incorporated 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.