Nilfisk Holding (NF1) Hisse Özeti
Nilfisk Holding A/S dünya çapında temizlik çözümleri ve hizmetleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
NF1 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Nilfisk Holding A/S Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | DKK 18.32 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | DKK 18.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | DKK 9.95 |
| Beta | 0.74 |
| 1 Aylık Değişim | -2.55% |
| 3 Aylık Değişim | 0.55% |
| 1 Yıllık Değişim | 83.94% |
| 3 Yıllık Değişim | 1.33% |
| 5 Yıllık Değişim | -28.44% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -55.58% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| NF1 | DE Machinery | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.2% | 4.1% | 1.6% |
| 1Y | 83.9% | 1.9% | 2.2% |
Getiri vs. Endüstri: NF1 geçen yıl % 1.9 oranında getiri sağlayan German Machinery sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: NF1 geçen yıl % 2.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| NF1 volatility | |
|---|---|
| NF1 Average Weekly Movement | 2.7% |
| Machinery Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NF1 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: NF1 'nin haftalık oynaklığı ( 3% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1906 | 4,070 | Jon Erik Sintorn | www.nilfisk.com |
Nilfisk Holding A/S dünya çapında temizlik çözümleri ve hizmetleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Şirket, Profesyonel İşletme, Hizmet İşletmesi, Özel İşletme ve Tüketici İşletmesi segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Dik, ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler gibi ticari elektrikli süpürgelerin yanı sıra endüstriyel elektrikli süpürgeler; yıkayıcı kurutucular, süpürücüler, kombine makineler, tek diskler, halı çıkarıcılar, yakıcılar, robotik zemin temizleyiciler ve buharlı temizleyiciler dahil olmak üzere zemin temizleme çözümleri; mobil, sabit ve benzinli/dizel tahrikli basınçlı yıkama makineleri; ve endüstri, zemin bakımı, tekstil, araç ve yüzey deterjanlarının yanı sıra dezenfektanlar ve bakım ve bakım ürünleri sunmaktadır.
Nilfisk Holding A/S Temel Bilgiler Özeti
| NF1 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €502.50m |
| Kazançlar(TTM) | -€36.70m |
| Gelir(TTM) | €996.30m |
NF1 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NF1 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €996.30m |
| Gelir Maliyeti | €602.20m |
| Brüt Kâr | €394.10m |
| Diğer Giderler | €430.80m |
| Kazançlar | -€36.70m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 13, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.35 |
| Brüt Marj | 39.56% |
| Net Kâr Marjı | -3.68% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 102.9% |
NF1 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/04/08 12:32 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/04/08 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Nilfisk Holding A/S 3 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Mads Quistgaard | Carnegie Investment Bank AB |
| Mads Quistgaard | DNB Carnegie |
| Claus Almer Nielsen | Nordea Markets |