UBM Development (UBS) Hisse Özeti
UBM Development AG, iştirakleriyle birlikte Almanya, Avusturya, Polonya ve uluslararası alanda gayrimenkullerin geliştirilmesi, yönetimi ve satışına odaklanmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
UBS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
UBM Development AG Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €17.60 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €24.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €16.50 |
| Beta | 0.85 |
| 1 Aylık Değişim | 3.23% |
| 3 Aylık Değişim | -10.43% |
| 1 Yıllık Değişim | -12.87% |
| 3 Yıllık Değişim | -32.31% |
| 5 Yıllık Değişim | -58.97% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 15.38% |
Son Haberler & Güncellemeler
Affordable Housing Shift And Timber Hybrid Focus Will Drive Stronger Long Term Outcomes
Catalysts About UBM Development UBM Development is a real estate developer focused on residential, hotel, office and light industrial projects in Central Europe. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Affordable Housing Execution Risks Will Pressure Earnings Yet Eventually Reveal Hidden Potential
Catalysts About UBM Development UBM Development focuses on real estate development, with a current emphasis on residential apartments, hotels, offices and an emerging focus on affordable and premium living projects in Central Europe. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Analysts Have Just Cut Their UBM Development AG (VIE:UBS) Revenue Estimates By 14%
One thing we could say about the analysts on UBM Development AG ( VIE:UBS ) - they aren't optimistic, having just made...Recent updates
Hissedar Getirileri
| UBS | AT Real Estate | AT Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.7% | -2.3% | 2.1% |
| 1Y | -12.9% | -8.0% | 26.3% |
Getiri vs. Endüstri: UBS geçen yıl % -8 oranında getiri sağlayan Austrian Real Estate sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: UBS geçen yıl % 26.3 oranında getiri sağlayan Austrian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| UBS volatility | |
|---|---|
| UBS Average Weekly Movement | 2.8% |
| Real Estate Industry Average Movement | 3.1% |
| Market Average Movement | 4.8% |
| 10% most volatile stocks in AT Market | 7.4% |
| 10% least volatile stocks in AT Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: UBS son 3 ayda Austrian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: UBS 'nin haftalık oynaklığı ( 3% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1873 | 211 | Thomas Winkler | www.ubm-development.com |
UBM Development AG, iştirakleriyle birlikte Almanya, Avusturya, Polonya ve uluslararası alanda gayrimenkullerin geliştirilmesi, yönetimi ve satışına odaklanmaktadır. Şirketin mülk portföyü konut, ofis, otel ve diğer mülklerden oluşmaktadır. Ayrıca otel kiralama işiyle de uğraşmaktadır.
UBM Development AG Temel Bilgiler Özeti
| UBS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €127.89m |
| Kazançlar(TTM) | -€10.37m |
| Gelir(TTM) | €139.20m |
UBS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| UBS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €139.20m |
| Gelir Maliyeti | €87.32m |
| Brüt Kâr | €51.88m |
| Diğer Giderler | €62.25m |
| Kazançlar | -€10.37m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 27, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.41 |
| Brüt Marj | 37.27% |
| Net Kâr Marjı | -7.45% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 184.3% |
UBS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 18:50 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
UBM Development AG 9 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Christoph Schultes | Erste Group Bank AG |
| Christian Bruns | Montega AG |
| Matthias Desmarais | ODDO BHF Corporate & Markets |