Tuya (TUYA) Aandelenoverzicht
Tuya Inc. levert cloudplatformdiensten voor kunstmatige intelligentie (AI) in de Volksrepubliek China. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 6/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TUYA Community Fair Values
See what 46 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Tuya Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$2.07 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$2.95 |
| 52 Week Laag | US$1.99 |
| Bèta | 0.44 |
| 1 maand verandering | -9.21% |
| 3 maanden verandering | -18.82% |
| 1 Jaar Verandering | -20.38% |
| 3 jaar verandering | 2.99% |
| 5 jaar verandering | -90.64% |
| Verandering sinds IPO | -91.72% |
Recent nieuws en updates
Tuya: Back In A Buy Zone, With A Hefty Yield
Summary Tuya Inc. remains a 5% yielding, range-bound stock with steady revenue growth, ideal for income-focused investors and tactical traders. Q1 revenue grew 8.3% to $81M, with notable strength in AI applications and PaaS, though gross margins declined due to higher costs and product mix shifts. Operating expenses fell 19.3%, supporting net income growth, but adjusted net profit and EPS were flat to down year-over-year. With EPS expected to decline 7% in 2024 before rebounding, we recommend buying TUYA stock near $2 and selling around $2.50 while collecting dividends. Read the full article on Seeking AlphaTUYA: AI Ecosystems And Cash Returns Will Drive Future Upside
Analysts now place Tuya's fair value at $3.43, compared with the prior $3.32, reflecting updated assumptions for revenue growth, profit margin, and a lower future P/E multiple. What's in the News Board meeting scheduled for May 11, 2026 to review unaudited results for the quarter ended March 31, 2026 and to address other business items (Board Meeting).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TUYA | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -1.0% | 1.3% |
| 1Y | -20.4% | -9.4% | 27.7% |
Rendement versus industrie: TUYA presteerde slechter dan de US Software -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -9.4 % opleverde.
Rendement versus markt: TUYA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TUYA volatility | |
|---|---|
| TUYA Average Weekly Movement | 5.4% |
| Software Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: TUYA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van TUYA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 1,441 | Jerry Wang | www.tuya.com |
Tuya Inc. levert cloudplatformdiensten voor kunstmatige intelligentie (AI) in de Volksrepubliek China. Het AI-cloudontwikkelaarsplatform biedt een reeks aanbiedingen, waaronder platform-as-a-service (PaaS), software-as-a-service (SaaS) en slimme oplossingen voor ontwikkelaars van slimme apparaten, commerciële toepassingen en industrieën. Het PaaS-aanbod van het bedrijf stelt fabrikanten en merken van originele apparatuur en ontwikkelaars in staat om software-ondersteunde slimme apparaten en diensten te ontwikkelen, lanceren, beheren en te gelde te maken.
Tuya Inc. Samenvatting
| TUYA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.29b |
| Inkomsten(TTM) | US$62.65m |
| Inkomsten(TTM) | US$327.99m |
Is TUYA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TUYA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$327.99m |
| Kosten van inkomsten | US$171.30m |
| Brutowinst | US$156.69m |
| Overige uitgaven | US$94.04m |
| Inkomsten | US$62.65m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.10 |
| Brutomarge | 47.77% |
| Nettowinstmarge | 19.10% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde TUYA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 22:42 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Tuya Inc. wordt gevolgd door 9 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Yue Hang Chan | BofA Global Research |
| Liping Zhao | China International Capital Corporation Limited |
| Junyun Chen | Citic Securities Co., Ltd. |