Zevra Therapeutics (ZVRA) Aandelenoverzicht
Zevra Therapeutics, Inc., een bedrijf in commerciële fase, richt zich op het aanpakken van onbeantwoorde behoeften voor de behandeling van zeldzame ziekten in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 6/6 |
| Toekomstige groei | 6/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ZVRA Community Fair Values
See what 56 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Zevra Therapeutics, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$11.40 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$13.16 |
| 52 Week Laag | US$7.16 |
| Bèta | 0.88 |
| 1 maand verandering | 15.15% |
| 3 maanden verandering | 27.66% |
| 1 Jaar Verandering | 32.25% |
| 3 jaar verandering | 122.66% |
| 5 jaar verandering | 2.70% |
| Verandering sinds IPO | -93.64% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ZVRA | US Pharmaceuticals | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.7% | 3.3% | 1.8% |
| 1Y | 32.3% | 44.6% | 28.4% |
Rendement versus industrie: ZVRA presteerde slechter dan de US Pharmaceuticals -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 44.6 % opleverde.
Rendement versus markt: ZVRA overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.4 %.
Prijsvolatiliteit
| ZVRA volatility | |
|---|---|
| ZVRA Average Weekly Movement | 9.1% |
| Pharmaceuticals Industry Average Movement | 9.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.7% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: ZVRA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van ZVRA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 61 | Neil McFarlane | www.zevra.com |
Zevra Therapeutics, Inc., een bedrijf in commerciële fase, richt zich op het aanpakken van onbeantwoorde behoeften voor de behandeling van zeldzame ziekten in de Verenigde Staten. Het bedrijf ontwikkelt zijn producten via het Ligand Activated Technology-platform. De belangrijkste productkandidaat is KP1077, bestaande uit KP1077IH, dat zich in Fase 3 van de klinische studie bevindt voor de behandeling van idiopathische hypersomnie, en KP1077N, dat zich in Fase 3 van de klinische studie bevindt voor de behandeling van narcolepsie.
Zevra Therapeutics, Inc. Samenvatting
| ZVRA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$647.31m |
| Inkomsten(TTM) | US$117.00m |
| Inkomsten(TTM) | US$122.29m |
Is ZVRA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ZVRA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$122.29m |
| Kosten van inkomsten | US$17.03m |
| Brutowinst | US$105.26m |
| Overige uitgaven | -US$11.75m |
| Inkomsten | US$117.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.98 |
| Brutomarge | 86.07% |
| Nettowinstmarge | 95.68% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde ZVRA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 21:05 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Zevra Therapeutics, Inc. wordt gevolgd door 17 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Kenneth Trbovich | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| Kambiz Yazdi | BTIG |
| Sumant Satchidanand Kulkarni | Canaccord Genuity |