Sutro Biopharma (STRO) Aandelenoverzicht
Sutro Biopharma, Inc. is actief als oncologiebedrijf. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
STRO Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Sutro Biopharma, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$25.57 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$43.85 |
| 52 Week Laag | US$6.74 |
| Bèta | 1.64 |
| 1 maand verandering | -23.28% |
| 3 maanden verandering | 31.20% |
| 1 Jaar Verandering | 177.93% |
| 3 jaar verandering | -47.82% |
| 5 jaar verandering | -86.26% |
| Verandering sinds IPO | -83.18% |
Recent nieuws en updates
Sutro Biopharma: Recycling Past Data Ahead Of The Readout, Sell
Summary Sutro Biopharma underwent major restructuring, including management changes, layoffs, and a 1-for-10 reverse split to maintain NASDAQ compliance. STRO's lead program, STRO-004, is a next-gen tissue factor-targeting exatecan ADC with a DAR of 8, aiming for Phase 1 data in mid-2026. Despite claims of improved safety via Fc-silencing and novel linker chemistry, prior ADCs (luveltamab tazevibulin) with similar strategies suffered high toxicities and discontinuation. Cash reserves and Vaxcyte equity holdings have dropped from ~$400M between 2023 to 2025 to $141.5M as of March 2026, raising sustainability concerns ahead of key clinical readouts. Read the full article on Seeking AlphaSTRO: ADC Progress And Equity Offering Will Shape Balanced Future Outlook
Analysts have raised their price target for Sutro Biopharma by about $2, reflecting updated fair value estimates along with revised assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E. What's in the News Sutro reported promising preclinical data for multiple next generation antibody drug conjugates (ADCs), including STRO-004, STRO-006 and STRO-227, at the American Association for Cancer Research Annual Meeting 2026.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| STRO | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -25.8% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 177.9% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: STRO overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: STRO overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| STRO volatility | |
|---|---|
| STRO Average Weekly Movement | 11.5% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van STRO is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 12% ) van STRO is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2003 | 137 | Jane Chung | www.sutrobio.com |
Sutro Biopharma, Inc. is een oncologiebedrijf. Het bedrijf ontwikkelt sitespecifieke en nieuw-formaat antibody drug conjugates (ADC's) die zijn eigen geïntegreerde celvrije eiwitsynthese platform, XpressCF, en site-specifieke conjugatie platform, XpressCF +, mogelijk maakt. De belangrijkste productkandidaat is STRO-004, een weefselfactor (TF) targeting ADC voor de behandeling van TF-expressieve vaste tumoren, waaronder niet-kleincellige longkanker, hoofd-hals plaveiselcelcarcinoom, baarmoederhalskanker, colorectale kanker, pancreas ductaal adenocarcinoom, endometriumkanker en blaaskanker.
Sutro Biopharma, Inc. Samenvatting
| STRO fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$423.64m |
| Inkomsten(TTM) | -US$153.60m |
| Inkomsten(TTM) | US$99.61m |
Is STRO overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| STRO resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$99.61m |
| Kosten van inkomsten | US$166.42m |
| Brutowinst | -US$66.81m |
| Overige uitgaven | US$86.79m |
| Inkomsten | -US$153.60m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -9.27 |
| Brutomarge | -67.07% |
| Nettowinstmarge | -154.21% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde STRO op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 00:08 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Sutro Biopharma, Inc. wordt gevolgd door 19 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Zhiqiang Shu | Berenberg |
| Tazeen Ahmad | BofA Global Research |
| Thomas Shrader | BTIG |