Legend Biotech (LEGN) Aandelenoverzicht
Legend Biotech Corporation is via haar dochterondernemingen een biofarmaceutisch bedrijf dat nieuwe celtherapieën voor oncologie en andere indicaties ontdekt, ontwikkelt, produceert en verkoopt in de Verenigde Staten, China en Europa. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor LEGN uit onze risicocontroles.
LEGN Community Fair Values
Create NarrativeSee what 54 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Legend Biotech Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$29.53 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$45.30 |
| 52 Week Laag | US$16.24 |
| Bèta | 0.30 |
| 1 maand verandering | 23.56% |
| 3 maanden verandering | 49.75% |
| 1 Jaar Verandering | 2.68% |
| 3 jaar verandering | -53.92% |
| 5 jaar verandering | -23.81% |
| Verandering sinds IPO | -20.19% |
Recent nieuws en updates
LEGN: Future Trial Data And Capacity Expansion Will Shape Risk And Opportunity
Analysts have lifted the fair value estimate for Legend Biotech from $21.00 to $27.00, citing higher assumptions for revenue growth and profit margins as recent price target changes and views on Carvykti's commercial traction are incorporated into updated models. Analyst Commentary Recent research updates on Legend Biotech reflect a mix of optimism around Carvykti and a more measured stance on valuation, execution, and long term growth potential.LEGN: CARTITUDE 5 And In Vivo Pipeline Will Drive Future Upside Potential
Legend Biotech's analyst fair value estimate has been reduced by $5 to $86, as analysts factor in slightly higher risk, more measured revenue and margin assumptions, and modestly updated price targets following recent research and Q4 commentary. Analyst Commentary Bullish analysts are trimming price targets by small amounts rather than making wholesale changes, which points to a more measured reset in expectations rather than a clear shift in sentiment.Legend Biotech: Undervalued Leader In The CAR-T Race
Summary In my opinion, Legend Biotech Corporation is an attractive acquisition target for Johnson & Johnson. Carvykti, which they are jointly developing, is quickly catching up in sales with Darzalex, J&J's blockbuster for the treatment of multiple myeloma. So, sales of Carvykti reached $597 million in Q1, up 61.8% year-on-year, beating my 'best case' scenario by $15 million. Moreover, it showed promising efficacy in the treatment of high-risk smoldering multiple myeloma in a Phase 2 study. By opening this article, you'll learn more about why I continue to cover LEGN with a Strong Buy rating. Read the full article on Seeking AlphaLEGN: Future Returns Expected From Execution On Multiple Myeloma Opportunity
Analysts have trimmed Legend Biotech's average price targets by a few dollars to a range that includes $49 and $62, as they factor in updated Q4 data, expectations for upcoming CARTITUDE-5 and in vivo readouts, and ongoing debate around Carvykti's market share and long term sales potential. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts highlight a gap between Legend Biotech's share price and what they see as the underlying business fundamentals, which they view as supportive of higher long term value than the current market valuation implies.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LEGN | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 9.6% | 2.9% | 2.5% |
| 1Y | 2.7% | 33.0% | 26.4% |
Rendement versus industrie: LEGN presteerde slechter dan de US Biotechs -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 33 % opleverde.
Rendement versus markt: LEGN presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| LEGN volatility | |
|---|---|
| LEGN Average Weekly Movement | 10.2% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: LEGN heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van LEGN is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 3,100 | Ying Huang | legendbiotech.com |
Legend Biotech Corporation, via haar dochterondernemingen, is een biofarmaceutisch bedrijf dat nieuwe celtherapieën voor oncologie en andere indicaties ontdekt, ontwikkelt, produceert en commercialiseert in de Verenigde Staten, China en Europa. De belangrijkste productkandidaat is ciltacabtagene autoleucel, of cilta-cel, een chimere antigen receptor (CAR-T) therapie voor de behandeling van multipel myeloom (MM). Het bedrijf heeft ook een portfolio van autologe CAR-T productkandidaten in een eerder stadium gericht op verschillende vormen van kanker, waaronder acute lymfoblastische leukemie, maagkanker, slokdarmkanker, alvleesklierkanker, colorectale kanker, kleincellige longkanker en niet-kleincellige longkanker. Daarnaast ontwikkelt het allogene gamma delta CAR-T en allogene CAR-NK productkandidaten gericht tegen B-cel maturatie antigen (BCMA) voor MM, die zich in onderzoeksgeïnitieerde Fase 1 klinische studies bevinden in China.
Legend Biotech Corporation Samenvatting
| LEGN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.46b |
| Inkomsten(TTM) | -US$250.10m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.14b |
Is LEGN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LEGN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.14b |
| Kosten van inkomsten | US$911.20m |
| Brutowinst | US$227.80m |
| Overige uitgaven | US$477.90m |
| Inkomsten | -US$250.10m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -1.35 |
| Brutomarge | 20.00% |
| Nettowinstmarge | -21.96% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 27.5% |
Hoe presteerde LEGN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 10:21 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Legend Biotech Corporation wordt gevolgd door 30 analisten. 13 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Huidong Wang | Barclays |
| Etzer Darout | Barclays |
| Rick Bienkowski | Cantor Fitzgerald & Co. |