Mirum Pharmaceuticals (MIRM) Aandelenoverzicht
Mirum Pharmaceuticals, Inc, een biofarmaceutisch bedrijf, richt zich op de ontwikkeling en commercialisering van nieuwe therapieën voor slopende zeldzame en weesziekten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MIRM Community Fair Values
See what 20 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Mirum Pharmaceuticals, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$98.62 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$114.99 |
| 52 Week Laag | US$43.30 |
| Bèta | 0.52 |
| 1 maand verandering | 7.79% |
| 3 maanden verandering | -9.21% |
| 1 Jaar Verandering | 124.80% |
| 3 jaar verandering | 278.72% |
| 5 jaar verandering | 492.31% |
| Verandering sinds IPO | 646.56% |
Recent nieuws en updates
MIRM: 2026 PSC Readout Will Reshape Long Term Earnings Outlook
Analysts have raised their average price target for Mirum Pharmaceuticals from about $140 to roughly $177, citing updated assumptions around revenue growth, higher profit margins, and a slightly lower discount rate in their models. Analyst Commentary Bullish analysts have been steadily lifting their price targets on Mirum Pharmaceuticals, pointing to what they see as solid execution, supportive guidance, and a healthy pipeline of potential catalysts.Mirum Pharmaceuticals: A Rare Disease Platform Becoming Bigger Than Its First Franchise
Summary Mirum Pharmaceuticals is evolving into a rare disease commercialization platform with multiple late-stage assets and robust commercial execution. MIRM raised 2026 net product sales guidance to $660–$680M, reflecting strong visibility and momentum, especially from LIVMARLI and bile acid products. The BlueJay acquisition and late-stage programs in HDV, PSC, and FOP create a catalyst-rich period, supporting the premium valuation versus sector peers. I see MIRM as a high-growth, catalyst-driven mid-cap biotech with sufficient cash reserves and a platform poised for multiple product launches. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MIRM | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.1% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 124.8% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: MIRM overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: MIRM overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| MIRM volatility | |
|---|---|
| MIRM Average Weekly Movement | 7.0% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: MIRM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van MIRM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2018 | 418 | Chris Peetz | www.mirumpharma.com |
Mirum Pharmaceuticals, Inc, een biofarmaceutisch bedrijf, richt zich op de ontwikkeling en commercialisering van nieuwe therapieën voor slopende zeldzame en weesziekten. De belangrijkste productkandidaat is LIVMARLI (maralixibat), een oraal toegediende en minimaal geabsorbeerde ileale galzuurtransporter (IBAT) remmer die is goedgekeurd voor de behandeling van cholestatische pruritus bij patiënten met het Alagille syndroom in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf is ook betrokken bij de commercialisering van Cholbam, een cholesterolzuurcapsule, die is goedgekeurd als behandeling voor pediatrische en volwassen patiënten met stoornissen in de galzuursynthese als gevolg van enkelvoudige enzymdefecten en voor aanvullende behandeling van patiënten met peroxisomale stoornissen, waaronder peroxisome biogenesestoornis-Zellweger spectrumstoornis en Smith-Lemli-Opitz syndroom; en Chenodal, een tablet, dat is goedgekeurd voor de behandeling van radiolucente stenen in de galblaas en in ontwikkeling is voor de behandeling van cerebrotendineuze xanthomatose.
Mirum Pharmaceuticals, Inc. Samenvatting
| MIRM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$6.01b |
| Inkomsten(TTM) | -US$798.84m |
| Inkomsten(TTM) | US$569.61m |
Is MIRM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MIRM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$569.61m |
| Kosten van inkomsten | US$106.03m |
| Brutowinst | US$463.58m |
| Overige uitgaven | US$1.26b |
| Inkomsten | -US$798.84m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -13.10 |
| Brutomarge | 81.39% |
| Nettowinstmarge | -140.24% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 127.9% |
Hoe presteerde MIRM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 18:54 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Mirum Pharmaceuticals, Inc. wordt gevolgd door 23 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Brian Skorney | Baird |
| Joshua Schimmer | Cantor Fitzgerald & Co. |
| David Lebowitz | Citigroup Inc |