Innoviva (INVA) Aandelenoverzicht
Innoviva, Inc. is actief als biofarmaceutisch bedrijf in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
INVA Community Fair Values
See what 10 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Innoviva, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$21.42 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$25.15 |
| 52 Week Laag | US$16.52 |
| Bèta | 0.38 |
| 1 maand verandering | -7.31% |
| 3 maanden verandering | -6.18% |
| 1 Jaar Verandering | 9.45% |
| 3 jaar verandering | 62.64% |
| 5 jaar verandering | 65.02% |
| Verandering sinds IPO | 18.28% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| INVA | US Pharmaceuticals | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -4.6% | 0.1% | 1.6% |
| 1Y | 9.5% | 41.1% | 28.5% |
Rendement versus industrie: INVA presteerde slechter dan de US Pharmaceuticals -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 41.1 % opleverde.
Rendement versus markt: INVA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| INVA volatility | |
|---|---|
| INVA Average Weekly Movement | 3.3% |
| Pharmaceuticals Industry Average Movement | 9.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: INVA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van INVA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1996 | 159 | Pavel Raifeld | www.inva.com |
Innoviva, Inc. is actief als biofarmaceutisch bedrijf in de Verenigde Staten en internationaal. De portefeuille met royalty's omvat RELVAR/BREO ELLIPTA, een eenmaal daags combinatiegeneesmiddel dat bestaat uit een LABA, vilanterol, en een inhalatiecorticosteroïde, en fluticason furoaat; ANORO ELLIPTA, een eenmaal daags geneesmiddel dat een langwerkende muscarine-antagonist, umeclidiniumbromide, en ABA, VI combineert. Het bedrijf brengt ook GIAPREZA op de markt voor het verhogen van de bloeddruk bij volwassenen met septische of andere distributieve shock; XACDURO, een gezamenlijke verpakking voor intraveneus gebruik voor de behandeling van ziekenhuisverworven en beademingsgeassocieerde bacteriële pneumonie veroorzaakt door Acinetobacter; XERAVA voor de behandeling van gecompliceerde intra-abdominale infecties bij volwassenen; ZEVTERA, een cefalosporine-antibioticum van de geavanceerde generatie, voor de behandeling van staphylococcus aureus bacteriëmie, alsook bij rechtszijdige endocarditis, acute bacteriële huid- en huidstructuurinfecties en community-acquired bacteriële pneumonie; NUZOLVENCE voor de behandeling van ongecompliceerde urogenitale gonorroe bij volwassenen en adolescenten.
Innoviva, Inc. Samenvatting
| INVA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.58b |
| Inkomsten(TTM) | US$504.34m |
| Inkomsten(TTM) | US$420.69m |
Is INVA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| INVA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$420.69m |
| Kosten van inkomsten | US$108.95m |
| Brutowinst | US$311.74m |
| Overige uitgaven | -US$192.61m |
| Inkomsten | US$504.34m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 6.83 |
| Brutomarge | 74.10% |
| Nettowinstmarge | 119.88% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 23.9% |
Hoe presteerde INVA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 23:41 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Innoviva, Inc. wordt gevolgd door 19 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Jon Langenfeld | Baird |
| James Birchenough | Barclays |
| Patrick Trucchio | Berenberg |