This company has been acquired
Forian (FORA) Aandelenoverzicht
Forian Inc. biedt een reeks mogelijkheden voor gegevensbeheer en eigen informatie- en analyseoplossingen om operationele, klinische en financiële prestaties te optimaliseren en te meten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
FORA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Forian Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$2.17 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$2.71 |
| 52 Week Laag | US$1.64 |
| Bèta | 0.93 |
| 1 maand verandering | 0.46% |
| 3 maanden verandering | 3.33% |
| 1 Jaar Verandering | 0.93% |
| 3 jaar verandering | -9.01% |
| 5 jaar verandering | -78.06% |
| Verandering sinds IPO | -90.52% |
Recent nieuws en updates
FORA: Maryland Governance Shift And Assumption Tweaks Will Shape Balanced Outlook
Forian's updated analyst price target in $ has shifted slightly, with analysts citing modest adjustments to the discount rate, profit margin assumptions and the expected future P/E as the main factors driving the revision. What's in the News On January 8, 2026, Forian stockholders approved a change so the company is no longer governed by its existing certificate of incorporation and bylaws and is now governed by a Maryland Charter and Maryland Bylaws (Key Developments).FORA: Maryland Move And Updated Assumptions Will Shape Balanced Forward Outlook
Analysts have adjusted their price target for Forian to $2.10 per share. This reflects updated assumptions for the discount rate, profit margin and future P/E, while keeping fair value per share broadly aligned with prior estimates.FORA: Maryland Redomicile And Stable Assumptions Will Support Balanced Forward Outlook
Analysts have made a modest adjustment to their fair value view on Forian, with a slightly lower discount rate and virtually unchanged revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions guiding the latest price target update in dollar terms. What's in the News Stockholders approved a change in governing documents on January 8, 2026, moving Forian from its existing certificate of incorporation and bylaws to a Maryland Charter and Maryland Bylaws.FORA: Maryland Redomicile And Data Investment Will Support Steady Forward Outlook
Analysts have trimmed their price target on Forian to US$2.10 from US$2.20, citing slightly lower assumed discount rates and modest adjustments to long term revenue growth, profit margin and future P/E expectations. What's in the News Stockholders approved a change in Forian's governing documents on January 8, 2026, moving from the existing certificate of incorporation and bylaws to a Maryland Charter and Maryland Bylaws.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| FORA | US Healthcare Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | -0.8% | 2.5% |
| 1Y | 0.9% | -40.0% | 26.4% |
Rendement versus industrie: FORA overtrof de US Healthcare Services industrie, die het afgelopen jaar een rendement -40 % opleverde.
Rendement versus markt: FORA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| FORA volatility | |
|---|---|
| FORA Average Weekly Movement | 1.5% |
| Healthcare Services Industry Average Movement | 10.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: FORA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van FORA is het afgelopen jaar gedaald van 7% naar 1%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2020 | 50 | Max Wygod | forian.com |
Forian Inc. biedt een reeks datamanagementmogelijkheden en eigen informatie- en analyseoplossingen om operationele, klinische en financiële prestaties te optimaliseren en te meten. Het ontwikkelt commerciële, real-world evidence (RWE) en markttoegangsoplossingen en eigen datagestuurde inzichten. Het bedrijf levert oplossingen op basis van abonnementen en diensten aan de biowetenschappen, farmaceutische diensten, betalers in de gezondheidszorg, leveranciers en financiële dienstverleners.
Forian Inc. Samenvatting
| FORA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$67.79m |
| Inkomsten(TTM) | -US$2.87m |
| Inkomsten(TTM) | US$30.26m |
Is FORA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| FORA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$30.26m |
| Kosten van inkomsten | US$14.16m |
| Brutowinst | US$16.10m |
| Overige uitgaven | US$18.97m |
| Inkomsten | -US$2.87m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.092 |
| Brutomarge | 53.21% |
| Nettowinstmarge | -9.50% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde FORA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/16 11:14 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/14 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Forian Inc. wordt gevolgd door 1 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Richard Baldry | Roth Capital Partners |