AtriCure (ATRC) Aandelenoverzicht
AtriCure, Inc. houdt zich bezig met de ontwikkeling, productie en verkoop van apparaten voor chirurgische ablatie van hartweefsel, uitsluiting van de linker atriale appendage en het tijdelijk blokkeren van pijn door ablatie van perifere zenuwen aan medische centra in de Verenigde Staten, Azië-Pacific en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
ATRC Community Fair Values
See what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
AtriCure, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$27.45 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$43.18 |
| 52 Week Laag | US$25.52 |
| Bèta | 1.28 |
| 1 maand verandering | -5.48% |
| 3 maanden verandering | -13.24% |
| 1 Jaar Verandering | -18.16% |
| 3 jaar verandering | -38.96% |
| 5 jaar verandering | -62.60% |
| Verandering sinds IPO | 94.96% |
Recent nieuws en updates
ATRC: Product Moat And Clinical Data Will Support Bullish Repricing
Analysts have trimmed their fair value estimate for AtriCure to $55 from $64, reflecting updated assumptions for slightly softer revenue growth, a modestly lower profit margin outlook, and a reduced future P/E multiple, even as recent research points to ongoing product progress and a still supportive view from several firms despite rising competitive concerns. Analyst Commentary Recent research on AtriCure highlights a split in views, with some firms flagging competitive threats and others pointing to ongoing execution in sales, earnings, and product development as support for current valuations.ATRC: Clinical Strength And 2026 Profitability Are Expected To Offset New Competition
The updated analyst price target for AtriCure now reflects a modest valuation reset in the mid to high $50 range, as analysts weigh recent target cuts and rating downgrades against ongoing confidence in the company's product pipeline, clinical data strength, and prospects for durable revenue growth with improving profitability. Analyst Commentary Recent research has introduced a mix of optimism and caution around AtriCure, with bullish views on the product portfolio and clinical positioning sitting alongside fresh concerns about competition and long term growth durability.ATRC: Clinical Moat And 2026 Profitability Are Expected To Withstand New Entrant
Narrative Update on AtriCure The updated analyst price target for AtriCure has edged down by about $0.23, reflecting a slightly higher discount rate and lower expected future P/E. Analysts are weighing new competitive risks against continued confidence in the company’s product pipeline, clinical data, and profitability progress.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ATRC | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -5.3% | -3.5% | 1.3% |
| 1Y | -18.2% | -21.9% | 27.7% |
Rendement versus industrie: ATRC overtrof de US Medical Equipment industrie, die het afgelopen jaar een rendement -21.9 % opleverde.
Rendement versus markt: ATRC presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ATRC volatility | |
|---|---|
| ATRC Average Weekly Movement | 5.2% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: ATRC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van ATRC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2000 | 1,350 | Mike Carrel | www.atricure.com |
AtriCure, Inc. houdt zich bezig met de ontwikkeling, productie en verkoop van apparaten voor chirurgische ablatie van hartweefsel, uitsluiting van de linker atriale appendage en het tijdelijk blokkeren van pijn door ablatie van perifere zenuwen aan medische centra in de Verenigde Staten, Azië-Pacific en internationaal. Het bedrijf biedt Isolator Synergy Ablation System-klemmen, radiofrequentieproducten voor eenmalig gebruik; multifunctionele pennen en lineaire ablatieapparaten, RF-producten voor eenmalig gebruik voor de behandeling van hartritmestoornissen; cryoICE Cryoablation System dat de gebruiker in staat stelt lineaire ablaties van verschillende lengtes uit te voeren; en EPi-Sense Systems, een apparaat voor eenmalig gebruik dat wordt gebruikt voor de behandeling van symptomatisch, medicijnrefractair en langdurig aanhoudend atriumfibrilleren. Het biedt ook cryoSPHERE-sonde, die tijdelijke pijnverlichting biedt door cryothermische energie toe te passen op gerichte intercoastale perifere zenuwen in de ribbenkast; AtriClip System, een implanteerbaar apparaat gekoppeld aan een wegwerptoestel voor eenmalig gebruik; cryoXT-sondes, een cryoablatieapparaat dat speciaal is ontworpen voor Cryo Nerve Block-therapie; LARIAT System, een oplossing voor het sluiten van zachte weefsels; Lumitip dissectors om weefsels te scheiden om toegang te verschaffen tot belangrijke anatomische structuren die gericht zijn op ablatie; Glidepath guides voor het plaatsen van klemmen; en Subtle Cannula's om de toegang voor EPi-Sense katheters te ondersteunen.
AtriCure, Inc. Samenvatting
| ATRC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.46b |
| Inkomsten(TTM) | -US$4.59m |
| Inkomsten(TTM) | US$552.16m |
Is ATRC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ATRC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$552.16m |
| Kosten van inkomsten | US$134.70m |
| Brutowinst | US$417.46m |
| Overige uitgaven | US$422.06m |
| Inkomsten | -US$4.59m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.091 |
| Brutomarge | 75.61% |
| Nettowinstmarge | -0.83% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 12.4% |
Hoe presteerde ATRC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 16:55 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
AtriCure, Inc. wordt gevolgd door 18 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Charley Jones | Barrington Research Associates, Inc. |
| Marie Thibault | BTIG |
| Michael Gorman | BTIG |