Carlyle Group (CG) Aandelenoverzicht
The Carlyle Group Inc. is een investeringsmaatschappij die gespecialiseerd is in directe investeringen en investeringen in fondsen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 1/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
CG Community Fair Values
See what 19 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
The Carlyle Group Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$45.66 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$69.85 |
| 52 Week Laag | US$43.98 |
| Bèta | 1.89 |
| 1 maand verandering | -4.32% |
| 3 maanden verandering | -16.16% |
| 1 Jaar Verandering | -0.20% |
| 3 jaar verandering | 66.58% |
| 5 jaar verandering | 5.82% |
| Verandering sinds IPO | 107.07% |
Recent nieuws en updates
CG: Data Centers And Buybacks Will Shape A Balanced Forward Outlook
The latest analyst price target for Carlyle Group has shifted from $48.00 to $45.24. Analysts attribute the change to updated assumptions around higher revenue growth, a slightly different profit margin outlook, a modestly higher discount rate, and a lower future P/E multiple as key drivers of the revision.Analysts Are More Bearish On The Carlyle Group Inc. (NASDAQ:CG) Than They Used To Be
One thing we could say about the analysts on The Carlyle Group Inc. ( NASDAQ:CG ) - they aren't optimistic, having just...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CG | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.8% | 1.7% | 2.5% |
| 1Y | -0.2% | 8.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: CG presteerde slechter dan de US Capital Markets -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.3 % opleverde.
Rendement versus markt: CG presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CG volatility | |
|---|---|
| CG Average Weekly Movement | 4.9% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: CG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van CG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1987 | 2,500 | Harvey Schwartz | www.carlyle.com |
The Carlyle Group Inc. is een investeringsmaatschappij die gespecialiseerd is in directe investeringen en fondsinvesteringen. Binnen directe investeringen is het bedrijf gespecialiseerd in management-led/ Leveraged buyouts, privatiseringen, desinvesteringen, strategische minderheidsaandelenbeleggingen, gestructureerd krediet, wereldwijde distressed en corporate opportunities, kleine en middenmarkt, onderhandse plaatsingen van aandelen, consolidaties en opbouw, senior debt, mezzanine en leveraged finance, en durfkapitaal- en groeikapitaalfinancieringen, seed/startup, early venture, opkomende groei, turnaround, mid venture, late venture, PIPES, herkapitalisatie. Het bedrijf investeert in vier segmenten, waaronder Corporate Private Equity, Real Assets, Global Market Strategies en Solutions.
The Carlyle Group Inc. Samenvatting
| CG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$16.43b |
| Inkomsten(TTM) | US$546.50m |
| Inkomsten(TTM) | US$3.25b |
Is CG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$3.25b |
| Kosten van inkomsten | US$397.00m |
| Brutowinst | US$2.85b |
| Overige uitgaven | US$2.31b |
| Inkomsten | US$546.50m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.52 |
| Brutomarge | 87.78% |
| Nettowinstmarge | 16.82% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 191.9% |
Hoe presteerde CG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt CG een betrouwbaar dividend?
Zie CG dividendgeschiedenis en benchmarks| Carlyle Group dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 18 2026 |
| Betaaldatum dividend | May 28 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 10 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 0 days |
Betaalt CG een betrouwbaar dividend?
Zie CG dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 00:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
The Carlyle Group Inc. wordt gevolgd door 26 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Roger Freeman | Barclays |
| Benjamin Budish | Barclays |
| Brennan Hawken | BMO Capital Markets Equity Research |