YETI Holdings (YETI) Aandelenoverzicht
YETI Holdings, Inc. ontwerpt, verkoopt en distribueert outdoorproducten onder de merknaam YETI in de Verenigde Staten, Canada, Australië, Nieuw-Zeeland, Europa en Japan. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor YETI uit onze risicocontroles.
YETI Community Fair Values
Create NarrativeSee what 31 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
YETI Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$47.97 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$51.29 |
| 52 Week Laag | US$29.12 |
| Bèta | 1.69 |
| 1 maand verandering | 24.50% |
| 3 maanden verandering | 9.75% |
| 1 Jaar Verandering | 56.97% |
| 3 jaar verandering | 29.79% |
| 5 jaar verandering | -44.68% |
| Verandering sinds IPO | 182.18% |
Recent nieuws en updates
YETI: Strong Brand In Consumer Discretionary Drives Value
Summary YETI Holdings, Inc. has outperformed the market, delivering 19% alpha since prior coverage, and continues to present a strong fundamental case. YETI beat Q1 2026 earnings expectations, raised sales guidance to 7-8% growth, and maintains robust free cash flow and aggressive share repurchases. Despite macroeconomic headwinds and tariff impacts, YETI trades near fair value ($40.57–$47.87/share) with double-digit returns on capital and strong margins. I remain bullish, citing disciplined capital allocation, resilient brand strength, and management's confidence as drivers for future shareholder returns. Read the full article on Seeking AlphaYETI: Future EPS Will Rely On Sustained Sales And Margin Momentum
Analysts have nudged the blended price target for YETI Holdings higher to about $50.93 from $50.00, reflecting updated models that factor in recent Q1 results, slightly adjusted growth and margin assumptions, and a series of price target increases across the Street. Analyst Commentary Street research around YETI Holdings has become more active following recent quarterly updates, with several firms revising models and adjusting targets around execution on sales, margins, and category mix.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| YETI | US Leisure | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.1% | 0.2% | 1.5% |
| 1Y | 57.0% | 33.1% | 28.6% |
Rendement versus industrie: YETI overtrof de US Leisure industrie, die het afgelopen jaar een rendement 33.1 % opleverde.
Rendement versus markt: YETI overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.6 %.
Prijsvolatiliteit
| YETI volatility | |
|---|---|
| YETI Average Weekly Movement | 6.7% |
| Leisure Industry Average Movement | 8.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: YETI heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van YETI is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 1,390 | Matt Reintjes | www.yeti.com |
YETI Holdings, Inc. ontwerpt, verkoopt en distribueert outdoorproducten onder de merknaam YETI in de Verenigde Staten, Canada, Australië, Nieuw-Zeeland, Europa en Japan. Het bedrijf biedt harde koelers aan, waaronder de YETI Tundra, YETI Roadie, YETI V Series harde koelers, YETI TANK ijsemmer en YETI Silo 6G waterkoeler, evenals aanverwante accessoires zoals sloten, droogmanden, drankhouders en verdelers. Het bedrijf levert ook zachte koeltassen, zoals onder de Hopper-collectie en Daytrip-collectie; plunjezakken, rugzakken, bagage en packing cubes bestaande uit de Panga-collectie, Crossroads-collectie, Camino Caryall, SideKick Dry gear case, Cayo-collectie en Ranchero-collectie; vracht- en opslagoplossingen, waaronder de LoadOut GoBox, LoadOut emmer en LoadOut draaistoel; en producten voor het buitenleven, waaronder de Trailhead campingstoel, Lowlands deken, Boomer hondenkommen, Hondo strandstoel, blikjesvergruizer en de YETI Fire Pit.
YETI Holdings, Inc. Samenvatting
| YETI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.54b |
| Inkomsten(TTM) | US$158.63m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.90b |
Is YETI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| YETI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.90b |
| Kosten van inkomsten | US$816.61m |
| Brutowinst | US$1.08b |
| Overige uitgaven | US$922.54m |
| Inkomsten | US$158.63m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 04, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.09 |
| Brutomarge | 56.97% |
| Nettowinstmarge | 8.36% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 10.9% |
Hoe presteerde YETI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 18:23 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/04 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/01/03 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
YETI Holdings, Inc. wordt gevolgd door 22 analisten. 17 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Peter Benedict | Baird |
| Alexander Maroccia | Berenberg |
| Xian Siew Hew Sam | BNP Paribas |