Renew Holdings (RNWH.F) Aandelenoverzicht
Renew Holdings plc levert ingenieursdiensten in het Verenigd Koninkrijk. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 4/6 |
RNWH.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Renew Holdings plc Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | UK£11.05 |
| 52 Week Hoogtepunt | UK£11.05 |
| 52 Week Laag | UK£10.85 |
| Bèta | 0.84 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 0.45% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 49.32% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RNWH.F | US Construction | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.4% | 1.6% |
| 1Y | n/a | 102.1% | 28.5% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe RNWH.F presteerde ten opzichte van de US Construction.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe RNWH.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| RNWH.F volatility | |
|---|---|
| RNWH.F Average Weekly Movement | n/a |
| Construction Industry Average Movement | 8.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van RNWH.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van RNWH.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1786 | 4,478 | Paul Scott | www.renewholdings.com |
Renew Holdings plc levert ingenieursdiensten in het Verenigd Koninkrijk. Het bedrijf biedt vernieuwing en renovatie van activa, omheining, ontgroening, kritisch gepland en reactief onderhoud, en operationele ondersteuning en onderhoud van activa; civiele, mechanische en elektrische diensten en kleine diensten op het gebied van signalering; geotechniek en grondwerken; installaties, elektriciteit en signalering; en noodvoorzieningen, renovatie van tunnels en schachten, multidisciplinaire ontwerpcapaciteit, elektrificatie, stations en telecommunicatie, en specialistische diensten op het gebied van spoorweginstallaties aan spoorwegnetwerken. Het bedrijf levert ook specialistische ingenieursdiensten voor communicatienetwerken, snelwegen en de luchtvaart; en engineering, inkoop en constructie, netwerkverbindingen, EHV-infrastructuur, gestuurde boordiensten, verharding en herstel, verkeersmanagement en ontwerp- en haalbaarheidsstudies voor de elektriciteitsmarkt.
Renew Holdings plc Samenvatting
| RNWH.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$950.32m |
| Inkomsten(TTM) | US$59.91m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.46b |
Is RNWH.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RNWH.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | UK£1.08b |
| Kosten van inkomsten | UK£919.53m |
| Brutowinst | UK£161.37m |
| Overige uitgaven | UK£116.96m |
| Inkomsten | UK£44.41m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
May 12, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.56 |
| Brutomarge | 14.93% |
| Nettowinstmarge | 4.11% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde RNWH.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/12/29 15:58 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2025/10/01 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Renew Holdings plc wordt gevolgd door 7 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| James Bayliss | Berenberg |
| David Brockton | Deutsche Bank |
| James Beard | Deutsche Bank |