Limbach Holdings (LMB) Aandelenoverzicht
Limbach Holdings, Inc. is actief als bedrijf in oplossingen voor bouwsystemen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
LMB Community Fair Values
See what 40 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Limbach Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$71.36 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$154.05 |
| 52 Week Laag | US$65.08 |
| Bèta | 1.53 |
| 1 maand verandering | -25.81% |
| 3 maanden verandering | -22.91% |
| 1 Jaar Verandering | -44.23% |
| 3 jaar verandering | 234.08% |
| 5 jaar verandering | 653.54% |
| Verandering sinds IPO | 655.13% |
Recent nieuws en updates
Limbach Holdings: Cheap Valuation Amid Temporary Pressure
Summary Limbach Holdings' Q1 2026 topline growth moderated due to organic revenue decline across both segments. Continued contribution from acquisitions and a healthy order book are expected to benefit the top line in the coming quarters. While margins contracted significantly in Q1, pressure appears temporary and is expected to improve through FY26 with margin initiatives. The recent correction looks overdone, and the current multiple makes LMB stock a compelling long-term investment opportunity. Read the full article on Seeking AlphaLMB: Owner Direct Relationships And Data Center Exposure Will Drive Bullish Setup
Analysts trimmed their average price target on Limbach Holdings by $10, citing a balance between Stifel's higher $107 target on solid margins, expected growth in Owner Direct Relationships and margin expansion at Pioneer Power, and JPMorgan's more cautious reset. Analyst Commentary Recent research on Limbach highlights a mix of optimism about specific growth drivers and a more cautious reset around execution, valuation, and the contribution from acquired operations such as Pioneer Power.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LMB | US Construction | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.7% | -6.2% | 1.1% |
| 1Y | -44.2% | 103.1% | 28.7% |
Rendement versus industrie: LMB presteerde slechter dan de US Construction -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 103.1 % opleverde.
Rendement versus markt: LMB presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| LMB volatility | |
|---|---|
| LMB Average Weekly Movement | 12.7% |
| Construction Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van LMB is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 13% ) van LMB is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1901 | 1,600 | Mike McCann | www.limbachinc.com |
Limbach Holdings, Inc. is een bedrijf dat oplossingen biedt voor bouwsystemen in de Verenigde Staten. Het bedrijf opereert via twee segmenten, Eigenaar Directe Relaties en Algemene Aannemer Relaties. Het houdt zich bezig met bouw- of renovatieprojecten die voornamelijk bestaan uit mechanische, elektrische, loodgieters- en besturingsdiensten (MEPC).
Limbach Holdings, Inc. Samenvatting
| LMB fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$850.69m |
| Inkomsten(TTM) | US$33.23m |
| Inkomsten(TTM) | US$652.56m |
Is LMB overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LMB resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$652.56m |
| Kosten van inkomsten | US$488.79m |
| Brutowinst | US$163.77m |
| Overige uitgaven | US$130.54m |
| Inkomsten | US$33.23m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.79 |
| Brutomarge | 25.10% |
| Nettowinstmarge | 5.09% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 16.3% |
Hoe presteerde LMB op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/24 00:45 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Limbach Holdings, Inc. wordt gevolgd door 8 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Christopher Moore | CJS Securities, Inc. |
| Jonathan Tanwanteng | CJS Securities, Inc. |
| Steven Dyer | Craig-Hallum Capital Group LLC |