This company has been acquired
AZEK (AZEK) Aandelenoverzicht
The AZEK Company Inc. houdt zich bezig met het ontwerp, de productie en de verkoop van bouwproducten voor residentiële, commerciële en industriële markten in de Verenigde Staten en Canada. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
AZEK Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
The AZEK Company Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$54.35 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$54.91 |
| 52 Week Laag | US$35.48 |
| Bèta | 1.82 |
| 1 maand verandering | 7.67% |
| 3 maanden verandering | 12.76% |
| 1 Jaar Verandering | 33.67% |
| 3 jaar verandering | 215.07% |
| 5 jaar verandering | 70.70% |
| Verandering sinds IPO | 100.18% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| AZEK | US Building | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.0% | 0.2% | 1.1% |
| 1Y | 33.7% | 6.1% | 28.7% |
Rendement versus industrie: AZEK overtrof de US Building industrie, die het afgelopen jaar een rendement 6.1 % opleverde.
Rendement versus markt: AZEK overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| AZEK volatility | |
|---|---|
| AZEK Average Weekly Movement | 4.5% |
| Building Industry Average Movement | 6.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: AZEK heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van AZEK is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2013 | 2,276 | Jesse Singh | azekco.com |
The AZEK Company Inc. houdt zich bezig met het ontwerp, de productie en de verkoop van bouwproducten voor residentiële, commerciële en industriële markten in de Verenigde Staten en Canada. Het is actief in twee segmenten: Residential en Commercial. Het Residential segment ontwerpt en produceert producten voor het buitenleven en het exterieur van woningen, zoals vlonders, leuningen, buitenbekleding en lijstwerk, bevelsiding en bekleding, pergola's en cabanas, en accessoires onder de merknamen TimberTech, AZEK Exteriors, VERSATEX, ULTRALOX, StruXure, en INTEX.
The AZEK Company Inc. Samenvatting
| AZEK fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$7.82b |
| Inkomsten(TTM) | US$150.88m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.52b |
Is AZEK overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| AZEK resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.52b |
| Kosten van inkomsten | US$954.48m |
| Brutowinst | US$565.78m |
| Overige uitgaven | US$414.89m |
| Inkomsten | US$150.88m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.05 |
| Brutomarge | 37.22% |
| Nettowinstmarge | 9.92% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 29.8% |
Hoe presteerde AZEK op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/07/02 14:55 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2025/06/30 00:00 |
| Inkomsten | 2025/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
The AZEK Company Inc. wordt gevolgd door 7 analisten. 13 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Reuben Garner | Benchmark Company |
| Anthony Pettinari | Citigroup Inc |
| Joseph Ahlersmeyer | Deutsche Bank |