Simpson Manufacturing (SSD) Aandelenoverzicht
Simpson Manufacturing Co., Inc. ontwerpt, ontwerpt, produceert en verkoopt samen met haar dochterondernemingen structurele oplossingen voor hout-, beton- en staalverbindingen in Noord-Amerika, Europa en Azië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor SSD uit onze risicocontroles.
SSD Community Fair Values
Create NarrativeSee what 12 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Simpson Manufacturing Co., Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$185.01 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$211.98 |
| 52 Week Laag | US$151.38 |
| Bèta | 1.34 |
| 1 maand verandering | 1.89% |
| 3 maanden verandering | -3.31% |
| 1 Jaar Verandering | 17.44% |
| 3 jaar verandering | 53.10% |
| 5 jaar verandering | 63.08% |
| Verandering sinds IPO | 6,003.42% |
Recent nieuws en updates
SSD: Recent Buybacks And Dividend Policy Will Support Future Upside Potential
Analysts have lifted their average price target on Simpson Manufacturing to $217.80 from $210.20, reflecting updated views on fair value, discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E following recent research moves across several firms. Analyst Commentary Recent price target changes on Simpson Manufacturing show a tight cluster of revisions, with several research shops adjusting their models around revenue growth, margins and the multiples they are willing to apply.SSD: Recent Buybacks And Execution Track Record Will Support Future Upside Potential
Simpson Manufacturing's fair value estimate has been trimmed by about $3 to $210.20 as analysts weigh mixed recent price target moves, including a $6 cut at one firm, fresh bullish initiations, and earlier target increases from others. Analyst Commentary Recent research on Simpson Manufacturing highlights a split view, with some analysts turning more constructive while others are tempering expectations.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SSD | US Building | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.9% | 0.2% | 1.2% |
| 1Y | 17.4% | 6.1% | 28.7% |
Rendement versus industrie: SSD overtrof de US Building industrie, die het afgelopen jaar een rendement 6.1 % opleverde.
Rendement versus markt: SSD presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| SSD volatility | |
|---|---|
| SSD Average Weekly Movement | 4.2% |
| Building Industry Average Movement | 6.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: SSD heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van SSD is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1956 | 5,545 | Mike Olosky | www.simpsonmfg.com |
Simpson Manufacturing Co., Inc. ontwerpt, ontwerpt, produceert en verkoopt samen met haar dochterondernemingen structurele oplossingen voor hout-, beton- en staalverbindingen in Noord-Amerika, Europa en Azië. Het bedrijf levert structurele producten voor houtconstructies, zoals verbindingsstukken, bevestigingsmiddelen en zijdelingse krachtbestendige systemen; verankerings-, reparatie-, beschermings- en verstevigingsproducten, waaronder coatings, afdichtingsmiddelen, mortels, glasvezel- en vezelversterkte polymeersystemen en asfaltproducten. Daarnaast biedt het bedrijf ingenieurs- en ontwerpdiensten en softwareoplossingen.
Simpson Manufacturing Co., Inc. Samenvatting
| SSD fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$7.61b |
| Inkomsten(TTM) | US$355.42m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.38b |
Is SSD overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SSD resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.38b |
| Kosten van inkomsten | US$1.30b |
| Brutowinst | US$1.08b |
| Overige uitgaven | US$729.52m |
| Inkomsten | US$355.42m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 8.64 |
| Brutomarge | 45.55% |
| Nettowinstmarge | 14.92% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 17.8% |
Hoe presteerde SSD op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt SSD een betrouwbaar dividend?
Zie SSD dividendgeschiedenis en benchmarks| Simpson Manufacturing dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jul 02 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jul 23 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 36 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 57 days |
Betaalt SSD een betrouwbaar dividend?
Zie SSD dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 15:07 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Simpson Manufacturing Co., Inc. wordt gevolgd door 9 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Timothy Wojs | Baird |
| Daniel Moore | CJS Securities, Inc. |
| Kurt Yinger | D.A. Davidson & Co. |