Warehouse Group (WHS) Aandelenoverzicht
The Warehouse Group Limited houdt zich, samen met haar dochterondernemingen, bezig met de exploitatie van winkels in Nieuw-Zeeland. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
WHS Community Fair Values
See what 13 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
The Warehouse Group Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NZ$0.62 |
| 52 Week Hoogtepunt | NZ$1.00 |
| 52 Week Laag | NZ$0.61 |
| Bèta | 0.19 |
| 1 maand verandering | -7.46% |
| 3 maanden verandering | -13.89% |
| 1 Jaar Verandering | -34.74% |
| 3 jaar verandering | -63.53% |
| 5 jaar verandering | -81.66% |
| Verandering sinds IPO | -49.56% |
Recent nieuws en updates
Store Expansion And Cost Reset Will Shape Margins While Keeping Shares Fairly Valued
Catalysts About Warehouse Group Warehouse Group operates a multi brand retail business in New Zealand across general merchandise, stationery and consumer electronics. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Leaner Operating Model And Category Focus Will Transform Long Term Profitability
Catalysts About Warehouse Group The Warehouse Group is a New Zealand retail group operating The Warehouse, Warehouse Stationery and Noel Leeming across general merchandise, technology and office supplies. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| WHS | NZ Multiline Retail | NZ Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -5.3% | 4.8% | 2.2% |
| 1Y | -34.7% | -6.1% | 6.2% |
Rendement versus industrie: WHS presteerde slechter dan de NZ Multiline Retail -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -6.1 % opleverde.
Rendement versus markt: WHS presteerde slechter dan NZ Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 6.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| WHS volatility | |
|---|---|
| WHS Average Weekly Movement | 5.5% |
| Multiline Retail Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 4.0% |
| 10% most volatile stocks in NZ Market | 8.2% |
| 10% least volatile stocks in NZ Market | 2.9% |
Stabiele aandelenkoers: WHS heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de NZ markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van WHS is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1982 | 6,407 | Mark Stirton | www.thewarehousegroup.co.nz |
The Warehouse Group Limited houdt zich, samen met haar dochterondernemingen, bezig met de exploitatie van winkels in Nieuw-Zeeland. Het bedrijf verkoopt algemene koopwaar, kleding, technologie, apparatuur en kantoorartikelen. Het verkoopt ook verbruiksartikelen, studieapparatuur en kantoormeubilair.
The Warehouse Group Limited Samenvatting
| WHS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NZ$214.12m |
| Inkomsten(TTM) | NZ$1.19m |
| Inkomsten(TTM) | NZ$3.09b |
Is WHS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| WHS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | NZ$3.09b |
| Kosten van inkomsten | NZ$2.10b |
| Brutowinst | NZ$993.82m |
| Overige uitgaven | NZ$992.62m |
| Inkomsten | NZ$1.19m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Feb 01, 2026
Volgende inkomensdatum
Sep 24, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.0035 |
| Brutomarge | 32.15% |
| Nettowinstmarge | 0.039% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 43.8% |
Hoe presteerde WHS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 22:03 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/02/01 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/08/03 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
The Warehouse Group Limited wordt gevolgd door 7 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Goltsman | Citigroup Inc |
| Christopher Byrne | Deutsche Bank |
| Paul Koraua | Forsyth Barr Group Ltd. |