Western Bulk Chartering (WEST) Aandelenoverzicht
Western Bulk Chartering AS is samen met haar dochterondernemingen actief als scheepvaartmaatschappij voor droge bulkgoederen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
WEST Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Western Bulk Chartering AS Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NOK 20.50 |
| 52 Week Hoogtepunt | NOK 23.00 |
| 52 Week Laag | NOK 11.95 |
| Bèta | 1.01 |
| 1 maand verandering | 3.27% |
| 3 maanden verandering | 0.99% |
| 1 Jaar Verandering | 49.09% |
| 3 jaar verandering | -35.74% |
| 5 jaar verandering | 2.50% |
| Verandering sinds IPO | -49.38% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| WEST | NO Shipping | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.5% | -3.8% | -2.6% |
| 1Y | 49.1% | 48.3% | 20.4% |
Rendement versus industrie: WEST kwam overeen met de Norwegian Shipping industrie, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 48.3 %.
Rendement versus markt: WEST overtrof de Norwegian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 20.4 %.
Prijsvolatiliteit
| WEST volatility | |
|---|---|
| WEST Average Weekly Movement | 7.9% |
| Shipping Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 11.7% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van WEST is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van WEST is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Norwegian.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1982 | 93 | Torbjoern Gjervik | www.westernbulk.com |
Western Bulk Chartering AS is, samen met haar dochterondernemingen, actief als scheepvaartmaatschappij voor droge bulkgoederen. Het bedrijf houdt zich bezig met het charteren en exploiteren van droge bulkschepen voor het vervoer van producten, zoals mineralen, hout, cement, bauxiet, staalproducten, granen, steenkool en andere producten; en het exploiteren van een gecharterde vloot van 120 schepen, waaronder schepen voor tijdchartertrips en schepen met een vaste periode. Het bedrijf is actief in Noorwegen, het Verre Oosten, de rest van Europa, India, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Afrika en het Midden-Oosten.
Western Bulk Chartering AS Samenvatting
| WEST fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 702.65m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 49.97m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 9.66b |
Is WEST overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| WEST resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.04b |
| Kosten van inkomsten | US$1.02b |
| Brutowinst | US$20.82m |
| Overige uitgaven | US$15.45m |
| Inkomsten | US$5.38m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Aug 25, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.16 |
| Brutomarge | 2.00% |
| Nettowinstmarge | 0.52% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde WEST op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 19:36 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Western Bulk Chartering AS wordt gevolgd door 2 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Kyrre Flesja | DNB Carnegie |
| Jostein Aschjem | DNB Carnegie |